Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Dušní

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: VOŠ a SPŠ stavební Dušní

   Adresa: Dušní 17 110 00 Praha 1

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.spsdusni.cz

 

 

Škola s výborným umístěním a dopravní dostupností v centru Prahy. Hlavním cílem je především kvalitní příprava studentů jak pro výkon povolání, tak pro další studium na VŠ technického typu. Během studia nechybí odborné exkurze do stavebních podniků, na zajímavé stavby či veletrhy a výstavy. Ke sportovnímu vyžití slouží nově vybavené fitness centrum, stravování je v sousední budově základní školy a pro studijní a relaxační účely slouží studijní a informační centrum. Toto centrum se skládá ze studovny, knihovny a pracoviště knihovnic. Dále stojí za zmínku odborná laboratoř stavebních materiálů, stavebních konstrukcí a geologie a zakládání staveb. K dispozici je škole i ucelená sbírka minerálů a hornin.

 

Délka studia: 3 roky (VOŠ), 4 roky (SPŠ) – denní

Obory:  3647M01 – Stavebnictví (SPŠ), 3641N05 – Příprava a realizace staveb (VOŠ)

 

 

Kvalita výuky
17
Zázemí a vybavení
18
Vstřícnost školy
18
Stravování
15
Nálada a spolužáci
16
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

9 komentářů u „Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Dušní“

 1. Jsem velice zklamaná přístupem školy, nepřáteským postojem učitelů.
  Podsouvají dětem nekalé úmysly a v jednom kuse je obviňují. Niko není svatý, natož v pubertě, ale čeho je moc…..

  Odpovědět
 2. Hlavně sem nikdo nechďte ,jsem student tak jsem skryl sve jmeno , vedení školy vás chce spíš vyhodit než něco naučit , najde se zde jen pár učitelů který vás chtějí něco naučit.

  Odpovědět
 3. Jsem zcela zmaten a nepochopím, jak se zde hodnotí žáci. Moje dcera studuje na této škole a od první třídy ZŠ je jedničkářkou se stabilními výsledky a výjimečně získá i dvojku. Ale ke konci školního roku se vedení školy rozhodlo, že aby učitelé nemuseli připravovat více pololetních písemných prací, změní se rozvrh na týden a všichni najednou píší tyto práce nejen z druhého pololetí, ale z celého roku! Takže moje dcera se každý večer připravovala na dvě pololetní/celoroční písemné práce a když jí paní učitelka přidala do tohoto termínu ještě třetí pololetní práci, což je podle zákona zakázáno, rozdělila ji na dvě části a vsunula do dvouhodinovky! Upozorňuji, že v polovině týdne byla dcera již tak vyčerpaná, že si ani neuvědomovala, co se učí. Návrat k látce za půl roku, i když má všechny jedničky, vyžaduje určité úsilí, ale obnovit si znalosti z celého roku za pár hodin večer jednoduše není možné, zejména když se musí naučit na dva nebo tři testy. A tak se stalo, že tentokrát nedostala jedničku a tato známka, bohužel, měla takovou váhu, že převážila známky z práce celého pololetí. Nerozumím tomu, jaké poučení z toho má student. Asi to, že je zbytečné se systematicky připravovat na výuku. Pak vám to totiž nebude líto a nebude vám vadit zbytečně vynaložený čas na přípravu. Další nepochopitelnou věcí je zaměření technické školy na obecné předměty, kterým se však věnuje pouze jedna hodina týdně. Přesto je na tento předmět kladen takový důraz, že studenti musí pracovat na časově náročných domácích úkolech, prezentacích a učit se na testy. Výhody z této výuky jsou zanedbatelné a pouze „užírají“ čas, který by mohl být věnován přípravě na jiné důležité předměty. Za sebe musím říct, že i když se nám splnilo přání dostat se na tuto školu, jsem velmi, opravdu velmi zklamaná a nespokojená!

  Odpovědět
  • Naprosto sdílím, Váš názor. Tako škola mne velice zklama přístupem k žákům. Někteří učitelé by se měli zamyslet zda je tato práce skutečně baví a zda chtějí předávat kvalitně učivo tak aby tomu žáci dobře rozuměli. Za mne rozhodně nedoporučuji.

 4. jsem naprosto spokojená s přístupem učitelů a jsem strašně ráda, že jsem si vybrala právě tuhle školu 🙂 rozhodně bych neměnila 🙂

  Odpovědět
 5. Jsem rád, že jsem si vybral tuhle školu. Naprosto mi styl vyučování vyhovuje 🙂 Nešel bych nikam jinam 🙂

  Odpovědět
 6. Velmi kvalitní učitelský sbor s lidským přístupem. Jsem rád, že jsem si tuto školu vybral. Přátelská rodinná atmosféra a rodinný přístup profesorů je velké plus této školy.

  Odpovědět
 7. Nejhorší vedení školy, dávají nesmyslné pětky když má žák průměr 2,4. Ale najdou se tam výjimky, které vedení ještě nestihlo vyhodit.

  Odpovědět