Vyšší odborná škola a SPŠ dopravní Masná, Praha 1

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Vyšší odborná škola a SPŠ dopravní Praha 1, Masná

Adresa: Masná 18, Praha 1, 11000

Typ školy: Veřejná

Web: www.spsdmasna.cz

 

Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Masná má dlouholetou tradici a zajišťuje kvalitní všeobecné i odborné vzdělání. Své studenty připravuje na budoucí povolání v oblasti dopravy. Škola svým žákům poskytuje kvalitní všeobecné i odborné vzdělání. Učebny jsou moderně vybaveny, orientuje se na výuku cizích jazyků a v případě zájmu žáků je také připravuje na zkoušky FCE. Škola též disponuje kvalitním sportovním zázemím a její studenti se pravidelně umisťují na předních místech v různých sportovních soutěžích. A nejen to, žáci se pravidelně zúčastňují odborných, jazykových, literárních a dalších soutěží s výbornými výsledky. Součástí výuky jsou samozřejmě odborné praxe a stáže u tuzemských i zahraničních firem, samozřejmostí je také spolupráce se zahraničními školami. Zajímavostí na závěr je to, že v budově kdysi sídlila Německá měšťanská obecná škola Staroměstská pro chlapce a dívky, kterou navštěvoval sám Franz Kafka.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 23-45-M/01 Dopravní prostředky
  • 26-41-M/01 Elektrotechnika
  • 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy
 • Vyšší odborné vzdělání:
  • 23-45-N/02 Diagnostika silničních vozidel
  • 37-41-N/04 Dopravní logistika a obchod

 

Délka studia:

 • 3 roky, 4 roky

 

Kvalita výuky
12
Zázemí a vybavení
10
Vstřícnost školy
11
Stravování
11
Nálada a spolužáci
12
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Vyšší odborná škola a SPŠ dopravní Masná, Praha 1“

 1. Tato škola je velice příjemná, chodí zde spoustu studentů, takže na zapamatování jste moc malý. Výuka zde probíhá ve velice vybavených učebnách. Škola, svou pověstí dopravní školy opravdu vyniká. Najdeme zde mnoho různých dopravních oborů. Příkladem je Letový provoz či Silniční provoz. Škola má na každý obor svůj simulátor, výjimkou není ani letecký simulátor reálné verze Boeingu 737 NG.

  Odpovědět
 2. Tato škola je pro budoucí žáky velice dobrá. Na této škole se dopravní obory dělí do více skupin. Najdeme zde letový provoz, ale i železniční obor. Jsou zde i tříleté obory.

  Odpovědět