Tutor – jazykové, přípravné a profesní kurzy

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-4.0 – Silje Bergum Kinsten

   Jméno: Tutor

   Působnost: 10 měst po celé ČR

   Web: www.tutor.cz

 

 

 

Společnost Tutor zaujímá přední pozici na trhu vzdělání u nás a poskytuje velmi širokou nabídku prakticky pro každého. K dispozici má totiž až 700 vzdělávacích kurzů. Jedná se o kurzy jazykové, přípravné a profesní. Nechybí samozřejmě ani pomaturitní studium a akreditované vzdělávací programy. Firma se pyšní nejnovějšími výukovými metodami, profesionálním týmem, perfektním organizačním zajištěním a především klientským přístupem.

 

Působí v 10 městech České republiky:

 • Praha
 • Plzeň
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Liberec
 • Ústí nad Labem
 • Brno
 • Ostrava
 • Olomouc
 • Zlín
Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
4
Vstřícnost školy
4
Stravování
4
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „Tutor – jazykové, přípravné a profesní kurzy“

 1. Bohuzel s firmou Tutor mam neprijemnou zkusenost. Zaplatili jsme dceri kurz AJ jako pripravu na prijimacky na VS. Bohuzel kurz byl pro nedostatek zajemcu zrusen, o cemz nam bohuzel vedet nedali – pry posilali mail, ale dcera jej nedostala. Takze jsme tedy zazadali o vraceni penez, coz bohuzel ani po trech tydnech neprobehlo. Komunikuje se mnou pouze jejich klientsky servis s tim, ze „Je to velmi mrzi a posilaji urgentni pozadavky na financni oddeleni“ kde teda asi konci v kosi. Chapu, ze v dobe korona krize mohou mit problemy, ale resit to timto stylem a zadrzovat penize zakaznikum nejde.

  Odpovědět
 2. Moje zkušenosti, hrozné.
  Byla jsem přihlášena na pomaturitní studium, za nemalé peníze. Měla jsem docházet na pobočku do Prahy na Jindřišskou. Den před mou první hodinou mi napsali že se hodina přesouvá do Dejvic. Nakonec nás do Dejvic všechny přesunuli natrvalo. Přestože tam nikdo být neměl, zkomplikovali dojíždění několika studentů a jejich kompenzací byla pouze ISIC karta zdrarma, který sem prosím obdržela až za půl roku od žádosti. Absolutní nezájem ze strany společnosti ke svým studentům, po zaplacení studia. Všechny vedlejší kurzy co nabízejí k tomu zdarma mi zrušili, a mohla chodit jen na asolutně nezáživné hodiny Marketingové komunikace, o kterou jsem ani nestála.
  Hodiny kolikrát odpadaly, anižby nám někdo dal vědět. Hodiny mi nakonec za ten rok nedali tolik co jsem čekala, akorát jsem měla více času na přípravu na školu co jsem chtěla.
  Pozitivní na tom je, akorát to že se seznámíte s novými lidmi. Ale to není zásluha samotného tutoru.
  O vybavení třídy ani radši nemluvím, slibovaná wi-fi nebyla ani v nejmenším náznaku, sedělo se pouze na židlích s opřením papíru o mini opěradlo, skoro se netopilo, a z hlediska techniki také nic zabezpečeného nebylo.

  Nikdy znovu bych za to takové peníze už nedala.
  Nedodrželi snad jedinou věc co uváděli.

  Odpovědět
 3. Přihlásila jsem se na přípravný kurz na vysokou školu v kombinaci s přípravou na CAE. Na angličtinu jsem měla rodilého mluvčího Simona, který byl sám examinátorem u Cambridgských zkoušek na British council a pak českou lektorku Štěpánku, která byla úplně skvělá a trpělivá.Zkoušku jsem zvládla 🙂 S přípravkou na žurnalistiku jsem byla také spokojená, lektoři byli super, dávali spoustu rad, jak zvládnout přijímačky, na co si dát pozor a posílali i extra materiály. Takže já určitě doporučuji.

  Odpovědět
 4. Cenově tak průměr, vedl to mladý kolektiv, takže možná mi tam chyběla profesionalita na jakou jsem zvyklý z vysoké školy. Potřeboval jsem si ale doplnit znalosti ze střední a to se mi povedlo. Asi bych ocenil více rodilých mluvčích, nicméně ty zase tolik nenaučí gramatiku, kterou jsem potřeboval na testy.

  Odpovědět
 5. V Tutoru jsem měla kurz angličtiny FCE. Za rok se moje angličtina dost zlepšila a získala jsem i jistotu v mluvení cizím jazykem, protože předtím jsem se dost bála mluvit. Pak mě to začalo dokonce i bavit 😀 :D.
  Kurz byl rozdělen na část grammar, skills a conversation, ale hráli se hry, prezentace a tak. Takže za mě super, šla bych do toho znovu :).

  Odpovědět