The English College in Prague – Anglické gymnázium

   Jméno: The English College in Prague

   Adresa: Sokolovská 320/139 Praha 9

   Typ školy: Soukromá

   Web: www.englishcollege.cz

 

 

The English College in Prague je česko-britské gymnázium nabízející britský styl vzdělání v anglickém jazyce. Studenti skládají mezinárodní zkoušky, které uznává MŠMT ČR jako ekvivalent české maturity. Absolventi pak pokračují ve studiu na vysokých školách u nás, ale často i ve Velké Británii (více než 50%) včetně prestižních britských univerzit Oxford a Cambridge.

 

Délka studia: 6 let – denní

Obory:  79-41-K/610  – Gymnázium (vybrané předměty v AJ – bilingvní)

Školné:  cca 245 000 Kč za rok

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 5 - “The English College in Prague – Anglické gymnázium

 1. Recenze od: Tjelk

  zkušenost tristní co se týče výuky matematiky, práce téměř u všeho s kalkulačkou, absence výpočtů se zlomky, veškeré testy hodnoceny pouze dle výsledku a nikoliv postupu. Nesmyslné zahlcování vzorci, které z matematiky dělají strojové počítání bez snahy rozšířit studentům abstraktní myšlení.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 2. Recenze od: Lenka

  Nemám žádné výhrady, jen školné by mohlo být nižší…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -2
 3. Recenze od: Agatka

  Tuto školu doporučuji, dá Vám skvělý rozhled kam dál a angličtinu budete ovládat perfektně!:) Vybavení školy je dostačující, profesoři jsou super až na pár výjimek, ale to je snad na každé škole. Tato škola má vysokou úroven, takže pokud váháte kam jít, tak tahle škola Vás nezklame, ale očekávejte, že budete muset trochu dřít nejen ve škole, ale i doma 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -1
 4. Recenze od: terry

  Učitelský sbor je zde v nápomocný, až na pár učitelů. Škola je soukromá a nemá jídelnu ani tělocvičnu, škola nabízí mnoho možností ke studiu jazyků. Také má velmi dobrý systém pro přípravu na maturitu. Po prvním ročníku se rozčleňuje do jednotlivých větví humanitní a přírodovědné. Škola se zapojuje do mnoha vědomostních soutěží a projektů.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -1
 5. Recenze od: aironmen

  Škola s poměrně vysokým školným a přijímačkami, takže to není rozhodně škola pro idioty co se nikam nedostali. Angličtina je zde samozřejmě na opravdu výborné úrovni, občas ale možná na úkor jiných předmětů.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -1