The English College in Prague – Anglické gymnázium

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: The English College in Prague

   Adresa: Sokolovská 320/139 Praha 9

   Typ školy: Soukromá

   Web: www.englishcollege.cz

 

 

The English College in Prague je česko-britské gymnázium nabízející britský styl vzdělání v anglickém jazyce. Studenti skládají mezinárodní zkoušky, které uznává MŠMT ČR jako ekvivalent české maturity. Absolventi pak pokračují ve studiu na vysokých školách u nás, ale často i ve Velké Británii (více než 50%) včetně prestižních britských univerzit Oxford a Cambridge.

 

Délka studia: 6 let – denní

Obory:  79-41-K/610  – Gymnázium (vybrané předměty v AJ – bilingvní)

Školné:  cca 245 000 Kč za rok

 

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „The English College in Prague – Anglické gymnázium“

 1. zkušenost tristní co se týče výuky matematiky, práce téměř u všeho s kalkulačkou, absence výpočtů se zlomky, veškeré testy hodnoceny pouze dle výsledku a nikoliv postupu. Nesmyslné zahlcování vzorci, které z matematiky dělají strojové počítání bez snahy rozšířit studentům abstraktní myšlení.

  Odpovědět
 2. Tuto školu doporučuji, dá Vám skvělý rozhled kam dál a angličtinu budete ovládat perfektně!:) Vybavení školy je dostačující, profesoři jsou super až na pár výjimek, ale to je snad na každé škole. Tato škola má vysokou úroven, takže pokud váháte kam jít, tak tahle škola Vás nezklame, ale očekávejte, že budete muset trochu dřít nejen ve škole, ale i doma 🙂

  Odpovědět
 3. Učitelský sbor je zde v nápomocný, až na pár učitelů. Škola je soukromá a nemá jídelnu ani tělocvičnu, škola nabízí mnoho možností ke studiu jazyků. Také má velmi dobrý systém pro přípravu na maturitu. Po prvním ročníku se rozčleňuje do jednotlivých větví humanitní a přírodovědné. Škola se zapojuje do mnoha vědomostních soutěží a projektů.

  Odpovědět
 4. Škola s poměrně vysokým školným a přijímačkami, takže to není rozhodně škola pro idioty co se nikam nedostali. Angličtina je zde samozřejmě na opravdu výborné úrovni, občas ale možná na úkor jiných předmětů.

  Odpovědět