Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Patka
   Jméno: Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž

   Adresa: Koperníkova 1429 Kroměříž 767 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.vetkm.cz

 

 

Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž je koncipována tak, aby studenti, jež zakončí své vzdělání maturitní zkouškou na této škole, mohli bez sebemenších problémů pracovat v soukromých či státních zemědělských a potravinářských podnicích a mnoha dalších pozicích. Výhodou je praxe v oboru, která je součástí studia a umožní vám lepší aklimatizaci v zaměstnaneckém prostředí. A o uplatnění se opravdu nemusíte strachovat, absolventi zvládají studium na VŠ a po jejím ukončení pracují jako privátní lékaři, veterináři či se podílejí na výzkumu farmaceutických firem.

 

Délka studia: 4 roky – denní (1–2 roky v denní formě vzdělávání ve zkráceném studiu pro absolventy oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou )

Obory:  43-41-M/01 – Veterinářství

 

 

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
4
Vstřícnost školy
4
Stravování
4
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž“

  1. Na této škole studuji a jsem spokojená. Většina učitelů je velmi vstřícná a se vším rádi pomohou. Pomalu se tato škola modernizuje, což je velmi dobré vzhledem ke stavu laboratoří atd. Velkou výhodou je umístění zvířat ve školních stájích, při cvičení si vše prakticky ukazujeme a zkoušíme 🙂

    Odpovědět
  2. Prvák, druhák a třeťák sem si myslela že je to parádní škola, skoro jako rodina. No, ve čtvrťáku to přešlo, ale snad mě tento názor opustí až odmaturuji a od všech budu mít klid.

    Odpovědět
  3. Na veterině v Kroměříži jsem již čtvrtým rokem a musím říct, že lepší školu jsem si vybrat nemohla. Díky laboratořím, anatomické i patologické pitevně, a zvířatům přímo v areále školy máme možnost se perfektně naučit danou problematiku. Dále je velkým plusem realizace různorodé praxe jak individuální, tak školní která je realizovaná jak v ordinacích veterinárních lékařů, tak v zemědělský podnicích, potravinářských provozech, i zoologických zahradách. K tomu všemu tam máme perfektní přátelské vztahy, které vydrží už do konce života. Jsme jedna rodina. Vřele doporučuji :).

    Odpovědět