Střední škola Uměleckomanažerská, s.r.o.

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Střední škola Uměleckomanažerská, s.r.o.

Adresa: Táborská 1297/185, Brno – Židenice

Typ školy: Soukromá

Web: www.ssum.cz

 

 

Škola nabízí dva studijní obory: Ekonomiku a podnikání a Multimediální tvorbu. Před konámím přijímacích zkoušek na oboro MT škola nabízí přípravné kurzy. Po úspěšném absolvování studia oboru Ekonomika a podnikání se může jedinec uplatnit na pozicích manažera nebo referenta ekonomických a programových útvarů kulturních podniků a zařízení, referenta marketingu a v různých administrativních funkcích a pozicích. V případě, že student úspěšně vystuduje obor Multimediální tvorba může se ucházet o práci grafika, kameramana, specialisty primárního videozáznamu, snímače triků, režiséra, asistenta režie, inspicienta, zvukaře, specialisty videozáznamu nebo například produkčního. Školné činí 20 000 Kč na rok.

 

Obory:

  • 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání
  • 82-41-M/17 Multimediální tvorba

 

Délka studia:

  • 4 roky

Kvalita výuky
7
Zázemí a vybavení
7
Vstřícnost školy
8
Stravování
6
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Střední škola Uměleckomanažerská, s.r.o.“

  1. Výborná škola pro mladé a nadějné umělce, kteří se chtějí zdokonalit v okruzích týkajících se filmu, grafiky, animace, kresby, herectví a hudby (i zpěvu). Skvělí učitelé a celkově semknutý kolektiv, kde si všichni pomáhají a navzájem se podporují. Velká šance uplatnit se na trhu, rozmanité workshopy a výlety. Jediným mínusem je školné, které i tak není nijak moc závratné. Dáke škola má nahrávací studium a fotoateliér s různými barvami pláten a se zelenám pozadím například využívaném při animacích.

    Odpovědět
  2. Střední škola uměleckomanažerská, která sídlí v Brně má dva obory. Hlavním oborem je zde ekonomika a podnikání a v poslední době se velmi začala realizovat také na obor multimediální tvorby, která zde velice prosperuje. Vedení školy se snaží studentům umožnit kvalitní výuku pomocí potřebných materiálu k odborné výuce. Obor ekonomika a podnikání se rozděluje na tři podobory, kterými jsou hudební, výtvarný a divadelní ateliér. Pro tento obor však zůstává vybavení oproti multimediálnímu oboru pozadu. Studenti ekonomiky a podnikání by velmi rádi uvítali větší škálu vybavení. Co se týče pedagogů, tak jsou kvalifikovaní a vždy vstřícní. Škola je menší a navštěvuje ji přibližně okolo 150 studentů, ale díky tomu je škola vedena v tzv. rodinném duchu a panuje zde přátelská atmosféra 🙂

    Odpovědět