Střední škola managementu a služeb s.r.o.

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: Střední škola managementu a služeb s.r.o.

   Adresa: Schulhoffova 844 149 00 Praha 4

   Typ školy: Soukromá

   Web: www.sousos.cz

 

 

Škola nabízející 3leté studijní obory pro žáky 9. tříd s výučním listem či 4leté obory zakončené maturitní zkouškou. U druhé varianty je možnost pokračovat na 2leté denní a 3leté dálkové nástavbové studium. K dispozici je stravování ve vlastní jídelně, jsou pořádány lyžařské výcviky a je umožněno studium tělesně postiženým žákům. Škola je soukromá a platí se zde tedy školné – je však možno získat prospěchové stipendium a jeho částku si tak snížit pro následující školní rok.

 

Délka studia: 2 roky (nástavbové studium), 3 roky (nástavbové studium, výuční list), 4 roky (maturita) – denní

 

Obory:

Maturita

65-42-M/02  – Management cestovního ruchu;  63-41-M/01  – Management  obchodu;  63-41-M/01  – Management sportu;  69-41-L/01   Kosmetické služby;  82-41-M/05  – Grafický design

 

Výuční list/nástavbové studium

64-41-L/51 Podnikání – Vlasová kosmetika;  64-41-L/51 Podnikání – Gastronomie;  64-41-L/51 Podnikání (bez zaměření)

 

Školné: 6 000 – 17 000,- Kč

 

 

Kvalita výuky
10
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
8
Stravování
10
Nálada a spolužáci
9
 yasr-loader

7 komentářů u „Střední škola managementu a služeb s.r.o.“

 1. Je to evidentně podnikatelský projekt. Se školou a vzděláním to má hodně málo společného. Je to moje první recenze v životě co někam píšu, můj syn není žádná hvězda to vím, ale tohle si opravdu zaslouží to zveřejnit. Pokud si myslíte, že soukromá škola je lepší než státní tak to tak není. Určitě jsou i dobré soukromé školy, ale pokud je řízená učitely ne podnikatelem. Za naše peníze si staví nejaké blbosti mimo Prahu. Syna přehlásíme jinam- již hledáme.

  Odpovědět
 2. Tato škola stojí tak hrozně na hovno, NEDOPORUČUJU, zástupce ředitelky je pedofilní úchyl a furt má drzé poznámky k (nezletilým dívkám), školní prostory jsou tak mizerné že je problém sehnat místo pro větší třídu, celkově škola zaujímá malý prostor, je zde hrozně málo kantorů a furt se opakují nový a nový, (za poslední rok jsem měla 3 učitele na matematiku) až na pár výjimek učitelé neumí učit. Vybavení školy je na bodu mrazu, na to, že platíme 21 000 školný škola horší jak základka někde v zapadákově. Když se nudí nasadí N a jste v prdeli, tělocvična je asi 5 km od školy, což rozhodně není ideální, a celkově téhle škole říkám ne, nic jdu si přepsat 88 stránek za celý prvák z češtiny protože jsme celý rok dělali úplný hovno, takže od této školy prosím pryč.
  PS: Dělám to pro VAŠE dobro!!!!!!!!

  Odpovědět
 3. Jsem student 4 ročníku (možná, podle toho jakou bude mít pan Krčmář náladu u neklasifikace), takhle škola byla mé nejhorší rozhodnutí.
  Škola, která je údajně soukromá je spíše hodně špatná státní škola!
  Kvalitních vyučujících je tu tolik, že bych je spočítal na prstech jedné ruky po nehodě s motorovou pilou.
  Ve vedení sedí lidé co by nedokázali vést ani stádo krav natož střední školu.
  Kvalita učeben, které vlastně ani nestačí pro výuku, tudíž je zařízena učebna 309x, která se nachází na chodbě vedle kabinetu ani nemluvě.
  Počítačová učebna je velká 3×4 metry a je v ni 15 počítači z čehož 10 pořádně nefunguje.
  Chodit můžeme jen po pravém schodišti.
  Při příchodu do školy ihned zlepší náladu hlídací pes v podobě profesora, který vás hned potěší milou připomínkou, kde máte přezutí aniž by došel ke skříňce nebo kde máme čip na otevření téhle komunistické budovy.
  Mohla bych tu psát do zítra o špatnostech této školy, ale nechce se mi.
  NEDOPORUČUJI!!!

  Odpovědět
 4. Pokud chcete na obory, které jsou na této škole, tak jděte na jinou, pokud chcete kvalitní výuku a aby z vás něco bylo. Škola naprosto na prd a já tu ztratila tři roky. 17tis školného neodpovídá kvalitě školy!!! Nedoporučuji!

  Odpovědět
 5. Vybrat tuto školu pro studium mého syna byl největší omyl mého života!!!Kvalita vyučujících-katastrofa,prostory školy-katastrofa,kvalita výuky-katastrofa…prostě tato škola jedna velká katastrofa!!!!Jednu věc nechápu…jak tohle vůbec může ministervo školství čr dopustit!V žádném případě nedoporučuji tuto školu pro studium Vašich dětí!

  Odpovědět
 6. Jít na tuto školu doteď považuji za největší chybu svého života. (Která byla bohužel mou jedinou možností) Škola se teď bude stěhovat, takže nevím, jak tomu bude v budoucnu, ale interiér i exteriér je do velké míry zanedbaný a poničený, nemluvě o 4 roky (!!!) starých plátcích okurek, které jsou na různých místech nalepeny na zdech a oknech (Zajímavý fakt: Po čtyřech letech plátky okurky zbělají). Lavice jsou počmárané či polámané, použitelných materiálů v dílnách je pramálo (Na této škole jsem nalezl lepidlo Herkules prošlé do takové míry, že vypadalo jako sýr), vrátným je podivín číhající před dámskými záchodky a dávající lekce o tom, že na toaletách se nezdraví a i přes upgrade RAM paměti jsou zdejší počítače nepříliš funkční. Když už totiž nezradí software, tak přestane fungovat obrazovka nebo nějaký expert vypojí myš.

  Administrace školy je úplně jiné téma. Nechci házet všechny do jednoho pytle, a nejsem si zcela jist kdo za tím vším stojí, ale o funkčním vedení nelze mluvit. Pokud chce člověk zjistit zda mu zítra odpadá nějaká hodina a nemá přístup ke školní nástěnce (Na kterou se taky nelze vždy spolehnout), musí počkat do půlnoci. Ano, rozvrhy jsou updatovány až po půlnoci, takže kdokoliv kdo chce jít spát dříve má prostě smůlu. Kvalita stránek je také nízká a to v nedávné době prošla rekonstrukcí (Která bohužel nepokryla odpornou barevnou kombinaci šedé a oranžové [Alias ‚Jsem pracovníkem technických služeb‘] a design na úrovni roku 2000). A to byl grafiky navrhnut a dokonce vytvořen nový vzhled stránek, což však vedení zdá se ignorovalo. Její předchůdce byl však na zcela nové úrovni příšernosti, takže i malé změny se počítají. Jako škola která má grafický design jako obor (Ve zvláštní kombinaci s managementem, kosmetikou, kadeřnictvím a kuchaři) je zde samozřejmě dostupná tiskárna. Hned několik. Ovšem jedna přestává fungovat s takovou pravidelností, že by se podle ní daly nařídit hodinky a ta další, v sekretariátu (Mimochodem placená), je čas od času mimo dosah normálních žáků, neboť (Ačkoliv ne mě osobně) se stalo několik incidentů, kdy byl žákům tisk zamítnut se slovy ‚Pošlete je pryč, tady není tiskárna‘. Škola má ovšem učebny PC dvě. O té druhé však není moc co dodat. Staré počítače, nedostupný internet, nedostatek místa, učitelka na dvouhodinovky docházela až druhou hodinu a třída byla nakonec uzavřena kvůli výskytu krys (či myší, nechci si vymýšlet). Aby toho nebylo málo, osobně jsem jednu myš v jiné učebně (Pracovních činností) naháněl (Neúspěšně), načež jsme zjistili že si šuplík s látkami vybrala za svou latrínu (Tudíž byly všechny látky vyhozeny a k dispozici zbylo jen to, co bylo v dalších šuplících)

  Jde-li o kvalitu výuky, nemohu ji hodnotit objektivně protože s mnoha kantory se téměř neznám a nikdy jsem nebyl v jejich hodinách. Výuku nelze zároveň hodnotit ani jednoznačně, protože klesá a stoupá spolu s kantory; od dna (Výše zmíněná učitelka informatiky) až po výtečné kantory (Paní Šťepánková, která mě tvrdou rukou donutila se opravdu učit, za což jsem jí vděčen.). Zároveň jsou učitelé jinak přísní a jinak spravedliví, i jinak přátelští. Například s paní Rafiusovou si výborně rozumím. Každopádně i tohle téma hodnotí každý žák individuálně, takže nelze říct, jak by jste na tom s nimi byli vy, případně vaši potomci.

  Kolektiv žáků je překvapivě příjemný, byť nevychovaný. Přestože kouření cigaret i marihuany před školou není ničím výjimečným, lidé jako takoví jsou relativně přátelští. Např. mě, rozeného antisportovce, přijali ostatní (Rození sportovci) do kolektivu bez problémů a místo šikany se mi snažili pomoci se zlepšit (Nakonec jsem se ujal pozice semi-úspěšného brankáře). Byl jsem šokován jaké podpory se mi tam dostalo. Horší je pak to, že do druhého patra (Nejvyššího na škole) byla nastěhována základní škola. A to nepříliš vychovaná. Když člověk píše didaktický test a nad hlavou mu stádo dětí dupe na takové úrovni, že mu byť nepadá omítka na práci, není to zrovna ideální pracovní prostředí.

  Školu jako takovou však prostě nejsem schopen hodnotit pozitivně. Lhal bych jak vám, tak sám sobě a lhát se přece nemá. Vedení školy je chaotické a nesmyslné, budova je sovětská zrůda (Neberte to špatně; vůči zrůdnosti funkcionalistické architektury nechovám zášť, nýbrž fascinaci) zralá na spadnutí, dvůr vypadá jako fotka z Černobylu (Zbytek exteriéru i interiéru ostatně také), počítače sotva funkční, tiskárna víceméně zcela nefunkční, materiálů málo, v zimě zima, v létě vedro, 70% oken na škole zaseklých, zapáchající jídelna, o trochu více zapáchající toalety, všudypřítomná přítomnost vandalizace, nesmyslné rozvrhy a celkově příšerné studijní prostředí. Stejně jako kolega z předchozího komentáře; vážně nevím, jak odmaturuji a školu opravdu nikomu nedoporučuji.
  S plnou vážností. Neposílejte sem své ubohé potomky. Vždycky je jiná možnost. A v tomto případě je jakákoliv možnost lepší.
  (Dobře, možná trochu přeháním, ale snažím se aby bylo vidět s jakou akutností nedoporučuji studium na této škole.)
  Ps: Vzhledem k faktu, že se bude škola stěhovat, nevím, jak to bude v budoucnu. Možná se ze školy stane snesitelné místo ke studiu, možná i kvalitní. Výše zmíněné výtky se týkají mé zkušenosti, takže nemohu zaručit jaká bude pro ostatní.

  Odpovědět
 7. Úroveň výuky na této škole je vskutku mizerná, abych tedy uvedl nějaký důvod proč je tedy mizerná. Místo hodin Matematiky jsou všichni na svých mobilních telefonech a učitelka odběhne na celou hodinu pryč. Učitelé zde mají nulovou autoritu, žáci ke svým učitelům nemají patřičný respekt. S takovou pracovní morálkou byste se na jiné škole určitě nesetkali. V hodinách se učíme minimálně a takto probíhá celé 4 roky. Sám jsem v posledním ročníku a vážně nevím jak odmaturuji. Nikomu bych nedoporučil tuto školu.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy