Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o.

U_libeňského_zámku,_gymnázium

Škola Spektrum

   Jméno: Střední škola Spektrum

   Adresa: Boženy Němcové 482 293 01 Mladá Boleslav

   Typ školy: Soukromá

   Web: www.skolaspektrum.cz

 

 

Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezka a nabízí denní, dálkovou, distanční i kombinovanou formu studia na 2-4 roky se zakončením maturitní zkouškou. Distanční a kombinovaná forma probíhá formou e-learningu, takže studenti můžou studovat pohodlně z pohodlí domova přes internet.

 

Délka studia: 2-4 roky – nejrůznější formy studia

Obory:  6441L51 – Podnikání, 6341M02 – Obchodní akademie

Školné: cca 27 000,- Kč

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 7 - “Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o.

 1. Recenze od: Jitka Greš

  Měla jsem obavy z on-line studia, ale nakonec jsem se rozhodla a nelituji. Protože jsem v té době byla sama s malými dětmi a také cestovala, tato škola byla pro mě skvělá volba. Díky on-line studiu jsem byla flexibilní a mohla jsem chodit do všech vypsaných hodin. Nemusela jsem řešit hlídání, také jsem se připojovala z vlaku nebo letiště, někdy jsem jen poslouchala výuku za jízdy v autě. Přestože jsem měla málo času a omezené možnosti, nějak to šlo. Byla jsem hodně motivovaná nejen sama sebou, ale také úžasnými spolužáky a především naší skvělou třídní učitelkou Ing. Věrou Hořčičkovou. Moc bych jí chtěla takto poděkovat. Je to učitelka jakou by si každý přál, trpělivá, motivující, citlivá a hlavně umí látku dobře vysvětlit. Bohužel, toto nemohu tvrdit o paní učitelce Konířové, kterou jsem měla na ČJ. Není dost trpělivá, často zvyšovala hlas a její hodiny byli spíš stresující. Někteří spolužáci z toho důvodu do hodin ani nechodili a volili samostatnou přípravu nebo si našli doučování. Já jsem vydržela, ale vnímám to jako velké mínus pro tuto školu. Podpora žáků je přece důležitá a to hlavně v on-line studiu. ČJ, RJ a NJ, které paní učitelka vyučuje jsou maturitní předměty. Přestože je co zlepšovat, studium na této škole rozhodně doporučuji.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 2. Recenze od: Tereza Homolová

  Škola má dobrý systém a zaujala mě, ale mé negativní hodnocení směřuje k paní učitelce Konířové. Konířovou jsem chytla na NJ a ČJ na SŠ Spektrum MB, kvůli ní jsem studium vzdala, to se prostě nedalo. Učitel má být jistě přísný, ale to, co předvádí není kvalitní výuka. Nesrozumitelné a neochotné vysvětlování, pololetní zkoušky z tématiky, která se ještě ani neprobrala a naprosto neadekvátní hodnocení úkolů a testů, prací. Nesnaží se absolutně pomoc a dělá všechno proto, aby nenašla žádné body, prostě jenom s chutí potápí,díky za skvělou motivaci ke studiu, tohle už nikdy

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 3. Recenze od: Renca

  Ahoj, teď nastupuji na školu 🙂 mám ztoho trošku vítr😁Da se maturita v pohodě zvládnout, když je učení jen přes internet?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 4. Recenze od: Honza96

  Škola jako jedna z mála dovoluje využívat online kurzy což je super. Přístup k žákům ze strany učitelů je opravdu skvělý a individuální.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 5. Recenze od: Tomas321

  Online kurzy, individuální přístup, férová cena. Naprostá spokojenost

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +2
 6. Recenze od: Marek Schwarz

  Škola jako jedna z mála poskytuje možnost středního vzdělávání prostřednictvím online kurzů. Výuka je kvalitní, přístup k žákům hodně individuální.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +3
 7. Recenze od: David19

  Škola Spektrum je velmi dobrá. Ať jde o učitele, o výuce, o vstřícnosti a spolehlivosti, vše na jedničku. Škola nabízí i dálkové studium.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +3