Střední škola Spektrum Mladá Boleslav

recenze školy
Škola Spektrum

Jméno: SŠ Spektrum Mladá Boleslav, s.r.o.

Adresa: Steckerova 189/1, Kosmonosy, 293 06

Typ školy: Soukromá

Web: www.skolaspektrum.cz

 

Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezka a nabízí denní, dálkovou, distanční i kombinovanou formu studia na 2-4 roky se zakončením maturitní zkouškou. Distanční a kombinovaná forma probíhá formou e-learningu, takže studenti můžou studovat pohodlně z pohodlí domova přes internet.

 

Obory: 

 • 6441L51 – Podnikání
 • 6341M02 – Obchodní akademie
 • 7541L51 – Sociální činnost

 

Délka studia:

 • 2-4 roky – nejrůznější formy studia

 

Školné: 

 • cca 33 600,- Kč pro kombinovanou formu studia

 

Kvalita výuky
7
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
8
Stravování
5
Nálada a spolužáci
7
 yasr-loader

11 komentářů u „Střední škola Spektrum Mladá Boleslav“

 1. Škola je dobrá nicméně přístup učitelů strašný, spíš mi příjde zaplaťte peníze a hotovo naprosto neprofesionální přístup.

  Odpovědět
  • Dobrý den,mohu se zeptat jestli studujete na této škole?Já momentální jo ale mám podobný názor jako vy,ne teda na všechny učitele.Děkuji Míša

  • Dobrý den,chci si dodělat maturitu a přemýšlím nad školou Spektrum.Mužete mi poradit ,jestli člověk po 50,má šanci na této škole?

 2. Měla jsem obavy z on-line studia, ale nakonec jsem se rozhodla a nelituji. Protože jsem v té době byla sama s malými dětmi a také cestovala, tato škola byla pro mě skvělá volba. Díky on-line studiu jsem byla flexibilní a mohla jsem chodit do všech vypsaných hodin. Nemusela jsem řešit hlídání, také jsem se připojovala z vlaku nebo letiště, někdy jsem jen poslouchala výuku za jízdy v autě. Přestože jsem měla málo času a omezené možnosti, nějak to šlo. Byla jsem hodně motivovaná nejen sama sebou, ale také úžasnými spolužáky a především naší skvělou třídní učitelkou Ing. Věrou Hořčičkovou. Moc bych jí chtěla takto poděkovat. Je to učitelka jakou by si každý přál, trpělivá, motivující, citlivá a hlavně umí látku dobře vysvětlit. Bohužel, toto nemohu tvrdit o paní učitelce Konířové, kterou jsem měla na ČJ. Není dost trpělivá, často zvyšovala hlas a její hodiny byli spíš stresující. Někteří spolužáci z toho důvodu do hodin ani nechodili a volili samostatnou přípravu nebo si našli doučování. Já jsem vydržela, ale vnímám to jako velké mínus pro tuto školu. Podpora žáků je přece důležitá a to hlavně v on-line studiu. ČJ, RJ a NJ, které paní učitelka vyučuje jsou maturitní předměty. Přestože je co zlepšovat, studium na této škole rozhodně doporučuji.

  Odpovědět
 3. Škola má dobrý systém a zaujala mě, ale mé negativní hodnocení směřuje k paní učitelce Konířové. Konířovou jsem chytla na NJ a ČJ na SŠ Spektrum MB, kvůli ní jsem studium vzdala, to se prostě nedalo. Učitel má být jistě přísný, ale to, co předvádí není kvalitní výuka. Nesrozumitelné a neochotné vysvětlování, pololetní zkoušky z tématiky, která se ještě ani neprobrala a naprosto neadekvátní hodnocení úkolů a testů, prací. Nesnaží se absolutně pomoc a dělá všechno proto, aby nenašla žádné body, prostě jenom s chutí potápí,díky za skvělou motivaci ke studiu, tohle už nikdy

  Odpovědět
 4. Ahoj, teď nastupuji na školu 🙂 mám ztoho trošku vítr😁Da se maturita v pohodě zvládnout, když je učení jen přes internet?

  Odpovědět
 5. Škola jako jedna z mála dovoluje využívat online kurzy což je super. Přístup k žákům ze strany učitelů je opravdu skvělý a individuální.

  Odpovědět
 6. Škola jako jedna z mála poskytuje možnost středního vzdělávání prostřednictvím online kurzů. Výuka je kvalitní, přístup k žákům hodně individuální.

  Odpovědět
 7. Škola Spektrum je velmi dobrá. Ať jde o učitele, o výuce, o vstřícnosti a spolehlivosti, vše na jedničku. Škola nabízí i dálkové studium.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy