Střední škola automobilní a informatiky Weilova

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: SŠ automobilní a informatiky Weilova

   Adresa: Weilova 1270/4 Praha 10 102 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.skolahostivar.cz

 

 

Střední odborná škola a střední odborné učiliště nabízející nově vybavené prostory a multimediální počítačové učebny, odborné elektrotechnické laboratoře, velkou tělocvičnu s posilovnou, školní jídelnu, ubytování v domově mládeže či lékaře a psychologa. Mezi zajímavosti patří vlastní rekreační středisko Desná nebo odloučené pracoviště (Praha 4). Pracoviště je plné moderních technologií a je určeno pro auto obory. Také škola vlastní domácí kino s 80cm uhlopříčkou televize.

 

Délka studia: 3 roky, 4 roky – denní, dálkové

Obory:  Provozní technika, Autotronik, Mechanik opravář motorových vozidel, Autolakýrník, Karosář, Provoz a ekonomika dopravy, Podnikání, Informační technologie

 

 

Kvalita výuky
9
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
10
Stravování
10
Nálada a spolužáci
9
 yasr-loader

8 komentářů u „Střední škola automobilní a informatiky Weilova“

 1. Jsem student oboru autotronik nacházím se ve 2 ročníku za tu dobu jsem zjistil že to tu stojí za nic . První ročník naprostá ztrata času na praxích nám po 2 měsících vzali svěráky s tím že budou nové , ale do konce roku nebyli schopni je tam vrátit takže výuka na praxích probíhala tak, že jsme většinu času nic nedělali . Učitelé na této škole jsou 50/50 dobrý a špatný ,spousta z nich učí podle nálady ,jednou jsou v pohodě jednou vám jdou po krku , dobrý učitelé jsou například Pan učitel Blažek na odborné předměty a paní učitelka Kourilova na elz a ted a ještě pan Šareš .A teď ty špatný učitele jedním z hlavních je paní učitelka angličtiny která neumí anglicky ,pan učitel Takač který má naprosto neprofesionální přístup a chování k žákům pořád jenom řve nic jiného neumí ,paní učitelka Hladíková když přijde do třídy musí se otevřít všechna okna i když je venku -6° a to už tam nejde skoro vydržet bez teplého oblečení .
  Upřímně mi tato škola připomíná minulý politický režim a nedoporučil bych .

  Odpovědět
 2. Strašně komunistická škola. Zastaralé vybavení, učitelé důchodci a toalety jsou odporné, poslal bych na ně hygienu. Praxe automechanika fungují tak, že vás rozdělí do servisů kde nic celý rok neděláte. Jídlo a bufet snad jediná dobrá věc.

  Nedoporučuji 1/10

  Odpovědět
 3. Na tuto školu jsem se přihlásil 4 roky zpět.
  Nejprve jsem udělal výuční list, který nešlo nezvládnout.
  Avšak byli tu kantoři, konkrétně spíše dvě učitelky, nad jejichž chováním jsem si kolikrát povzdychnul a divil se, jak někdo takový může vyučovat.
  Vysoká starší obarvená blondýnka, vyučující český jazyk s literaturu stylem zkoušení látek které jsme neprobírali, neustálý křik kvůli byť jen tomu, že si spolužačka udělala culík. Tím prý narušila výuku a byla vykázána ze třídy.
  Učitelka, která křivě obviní každého, kdo se jen pokusí s ní nesouhlasit.
  Dáma ve středních letech, malého vzrůstu se strašným ječákem, která je schopna na Vás křičet 15 minut kvůli tomu, že nemáte batoh na věšáčku. „Taštičky na věšáčky“. Bez všech batohů na svých místech nebylo možné zahájit výuku.
  Výuka u ní probíhá stylem neustálého opisování učebnice. Jednou se mnou chtěla jít k řediteli, protože klíče, které jsem měl na lavici, ji „ohrožovaly“. Samozřejmě když jsem svolil že půjdeme, začala na mě řvát, že jsem drzý. Samozřejmě nesmím opomenout její neustále přetvařování, při kterém 5 minut je hodná stará učitelka a dalších 5 váš největší nepřítel. Je smutné, že někdo takový může učit ekonomii. Mluvím o paní D. Hladíkové.
  3 roky s nimi mi stačili. Rozhodl jsem se ale pokračovat v nástavbovém studiu, ale řekl jsem si, že pokud mě budou učit tyhle dvě, nehodlám pokračovat.
  Tak jsem tedy nastoupil. Hned druhý den nám bylo oznámeno, že se tyhle dvě stávají našimi hlavními kantory. Bylo nám přislíbeno, že jsme na nástavbě a všechno bude jinak. Samozřejmě to byla jen lež.
  Lituji, že jsem ztratil další rok svého života zbytečně na této škole.
  Škola je jinak průměrná, najdou se tu i dobří učitelé, kteří poradí a pomohou, ale jsou ohrožený druh.
  Učitel matematiky, starý komunista, pro kterého je matematika vším a pokud student nezná všechny vzorečky, i když z matematiky nikdo nematuruje, tak ho nepustí do dalšího ročníku.
  Učitelé, kteří po vás budou šlapat, jakmile jim ukážete, že se mýlili, nebo s nimi nedej bože nesouhlasíte.
  Někteří učitelé, mě vážně utvrdili v tom, že nenávist k lidem existuje.
  Ale samozřejmě jsou tu výjimky, nebudeme přehánět.
  Ředitel je fajn chlap.
  V neposlední řadě jsem zapomněl vzpomenouti na jistého p. Růžičku, šéfa odborného výcviku, který je schopen vás vyhodit pokud mu omluvenku neodevzdáte v čas, který vám řekne že bude v kanceláři, i když tam není a pak volá rodičům, že jejich dítě nemá zájem o výuku.
  Pokud můžete, vyhněte se této škole.
  Existují tu daleko lepší školy.
  Nedělejte stejnou chybu jako já.

  Odpovědět
 4. Na tuto Školu jsem se přihlásil, v dobré víře, před cca 3 roky v domnění, že je to to pravé místo, kde budu moci rozvíjet svoje nadšeni pro automobilismus. OMYL! Nejenže samy vyučující nemají žádný zájem studenty podporovat, oni dokonce haží svým studentů i jejich rodinám klacky pod nohy! Vulgární chování ze strany učitelů, velký výskyt tvrdých drog probo dokonce nečinnost ředitele v těchto směrech nejsou žádnou výjimkou denního studia na SŠAI. Pokud můžu doporučit radši se jí pro to vyhněte velikým obloukem.

  Odpovědět
 5. SŠAI Weilova. Studuji IT obor a bez problému jsem se dostal do 4.-maturitního ročníku. Za 4. roky jsem narazil na plno profesorů.Jedni jsou ti co na škole vyučují jeden/dva roky. Poté zjistí že to není pro ně vyučovat.(to jsou ti horší) Dále tu jsou takový, kteří na škole působí po delší dobu (cca 90%) a tyhle profesoři jsou na správném místě. Na školu si nemůžu stěžovat. Jak z hlediska vybavení školy pro IT tak z hlediska vybavení autotroniků/mechaniků. Kdy jsem měl tu možnost navštívit odloučené pracoviště na Libuši. Jako laik si myslím že bylo suprově vybavené:). Škola nabízí studentům bufet/jídelnu. NenavštĚvoval jsem jí takže nevím jak se tam vaří. Školu určitě doporučuji:)

  Odpovědět
 6. Na školu chodím dálkově 3 roky. Nesetkala jsem se s žádným špatným učitelem, ale vím od jiné třídy dálkařů, že tam jedna vyučující dělá dusno, ale nemohu posoudit. Vždy vše probíhalo jak má býti, jakýkoliv dotaz či žádost mi nebyla odmítnuta. Ve školní jídelně vaří dobře. Já jsem spokojená 🙂 !!!!

  Odpovědět
 7. Naše škola se nachází na Praze 10 a má několik oborů. Já navštěvuji IT obor. Jak to bývá někteří učitelé jsou lepší jiní zas horší. Škola má dvě budovy, první budova je nazývaná nová, jsou tam novější učebny a také vybavení je lepší než na staré. Na staré budově je tělocvična a starší učebny, tyto učebny navštěvují především automechanici atd.. Jinak jsem celkem spokojený s naší školou.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy