Střední škola automobilní a informatiky Weilova

   Jméno: SŠ automobilní a informatiky Weilova

   Adresa: Weilova 1270/4 Praha 10 102 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.skolahostivar.cz

 

 

Střední odborná škola a střední odborné učiliště nabízející nově vybavené prostory a multimediální počítačové učebny, odborné elektrotechnické laboratoře, velkou tělocvičnu s posilovnou, školní jídelnu, ubytování v domově mládeže či lékaře a psychologa. Mezi zajímavosti patří vlastní rekreační středisko Desná nebo odloučené pracoviště (Praha 4). Pracoviště je plné moderních technologií a je určeno pro auto obory. Také škola vlastní domácí kino s 80cm uhlopříčkou televize.

 

Délka studia: 3 roky, 4 roky – denní, dálkové

Obory:  Provozní technika, Autotronik, Mechanik opravář motorových vozidel, Autolakýrník, Karosář, Provoz a ekonomika dopravy, Podnikání, Informační technologie

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 4 - “Střední škola automobilní a informatiky Weilova

 1. Recenze od: bohuzel student SŠAI

  Na tuto Školu jsem se přihlásil, v dobré víře, před cca 3 roky v domnění, že je to to pravé místo, kde budu moci rozvíjet svoje nadšeni pro automobilismus. OMYL! Nejenže samy vyučující nemají žádný zájem studenty podporovat, oni dokonce haží svým studentů i jejich rodinám klacky pod nohy! Vulgární chování ze strany učitelů, velký výskyt tvrdých drog probo dokonce nečinnost ředitele v těchto směrech nejsou žádnou výjimkou denního studia na SŠAI. Pokud můžu doporučit radši se jí pro to vyhněte velikým obloukem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 2. SŠAI Weilova. Studuji IT obor a bez problému jsem se dostal do 4.-maturitního ročníku. Za 4. roky jsem narazil na plno profesorů.Jedni jsou ti co na škole vyučují jeden/dva roky. Poté zjistí že to není pro ně vyučovat.(to jsou ti horší) Dále tu jsou takový, kteří na škole působí po delší dobu (cca 90%) a tyhle profesoři jsou na správném místě. Na školu si nemůžu stěžovat. Jak z hlediska vybavení školy pro IT tak z hlediska vybavení autotroniků/mechaniků. Kdy jsem měl tu možnost navštívit odloučené pracoviště na Libuši. Jako laik si myslím že bylo suprově vybavené:). Škola nabízí studentům bufet/jídelnu. NenavštĚvoval jsem jí takže nevím jak se tam vaří. Školu určitě doporučuji:)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 3. Na školu chodím dálkově 3 roky. Nesetkala jsem se s žádným špatným učitelem, ale vím od jiné třídy dálkařů, že tam jedna vyučující dělá dusno, ale nemohu posoudit. Vždy vše probíhalo jak má býti, jakýkoliv dotaz či žádost mi nebyla odmítnuta. Ve školní jídelně vaří dobře. Já jsem spokojená 🙂 !!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -3
 4. Recenze od: Alois

  Naše škola se nachází na Praze 10 a má několik oborů. Já navštěvuji IT obor. Jak to bývá někteří učitelé jsou lepší jiní zas horší. Škola má dvě budovy, první budova je nazývaná nová, jsou tam novější učebny a také vybavení je lepší než na staré. Na staré budově je tělocvična a starší učebny, tyto učebny navštěvují především automechanici atd.. Jinak jsem celkem spokojený s naší školou.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -4