Střední průmyslová škola stavební, Mělník

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Střední průmyslová škola stavební, Mělník

Adresa: Českobratrská 386/54, Mělník, 27601

Typ školy: Veřejná

Web: www.spss-mel.cz

 

Střední průmyslová škola stavební nabízí možnost studovat obor stavebnictví, který připravuje studenty pro praxi i další studium na VŠ. Pro žáky základních škol pořádá škola speciální akci s názvem „Na jeden den středoškolákem“. Při této akci mají šanci zúčastnit se na celý den výuky ve škole a nasát celkovou atmosféru školy. Škola navíc také pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Absolventi najdou po maturitě uplatnění jako technici pro realizaci novostaveb i rekonstrukce objektů, investiční přípravu staveb, pro administrativu státní správy i jako projektanti bytových a občanských staveb.

 

Obor:

  • 36-47-M/01 Stavebnictví

 

Délka studia:

  • 4 roky

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Střední průmyslová škola stavební, Mělník“

  1. Školu jako takovou nemá rád asi nikdo 😀 ale i když jsem v prvním pololetí v prvním ročníku chtěla odejít, tak teď jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Máme ve třídě skvělý kolektiv a vztahy s profesory vynikající. S každým se dá dobře domluvit.. Celé čtyři roky utekly moc rychle.. ani se mi nechce věřit, že jsem už ve čtvrtém ročníku a čeká mě maturita 🙂 HLAVNĚ nejlepší máme obědy!

    Odpovědět
  2. Po změně vedení je škola jako nedobitný palác. Na každém rohu kamera a dveře na čip. Učení je celkem záhul ale dá se to zvládnout. Kvalita výuky je supr. Jsou tam fajn učitelé a supr bufet a jídelna.

    Odpovědět