Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – PatrikPaprika

 

   Jméno: SPŠ sdělovací techniky Panská

   Adresa: Panská 856/3 Praha 1 110 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.panska.cz

 

 

Škola nabízející čtyři atraktivní studijní obory, které připravují studenty na uplatnění ve všech oblastech elektroniky zpracování a přenosu informací, rozhlasové, filmové a televizní tvorby. Také je samozřejmě základem pro následné vysokoškolské studium. Hodně o škole napoví už jen jména partnerů jako Česká televize, TV Nova, ČVUT FEL nebo UK MFF. K dispozici je dataprojektor s počítačem v každé učebně, WiFi internet v budovách školy, knihovna či posilovna. Pořádány jsou lyžařské a sportovní kurzy, zahraniční výlety, exkurze a výměnné pobyty studentů v zahraničí. Stravování je mimo budovu.

 

Délka studia: 4 roky – denní

Obory:  8241M17 – Multimediální tvorba, 7842M01 – Technické lyceum, 2645M01 – Telekomunikace, 2645M01 – Telekomunikace

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

5 komentářů u „Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská“

 1. Jako absolvent technického lycea mohu tuto školu vřele doporučit. Většina učitelů jsou opravdu odborníci ve svém oboru a vždy studentům vyjdou vstříc. Škola to je vcelku náročná, ale za to vás pořádně připraví na studium na VŠ. Na školu budu vzpomínat vždy s láskou, protože Panská tě změní!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +2
  Odpovědět
 2. Jsou o dost lepší průmyslové školy, ale tahle nepatří mezi nejhorší. Dá se v pohodě vystudovat a odmaturovat. Atmosféra mezi žáky je skvělá.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -1
  Odpovědět
 3. Ne nadarmo se na této škole říká “Panská tě změní”. Určitě jsem se celé 4 roky učil věci, které mi v životě k ničemu nebudou a které mě ani nezajímají, ale nebojím se prohlásit, že mě Panská naučila logického uvažování. Většinu času mi přišlo, že učitelé mají přehnané nároky, ale teď již vidím, že to mysleli dobře a že to k něčemu určitě vedlo.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +2
  Odpovědět
 4. Příjemná škola, která svým postavením, tedy 2 budovy vyvolá v prvákovy šok, ale určitě se není čeho bát a dokonce dvě budovy jsou i prospěšné, např. občerstvení nebo čerstvý vzduch. Výuka zde probíhá na střední školu celkem tvrdě a dala by se přirovnat ke gymnáziu, ale veškerá snaha profesorů končí u žáků, kteří jsou rok od roku horší. Já osobně mám za sebou 4 roky na této škole a za 3 dny mě čeká maturita, státní jsem díky ní dal a u ústních si celkem věřím. Učitelé nejsou sv*ně, ale snaží se vás něco naučit. Takže ačkoliv si na ní může člověk stěžovat, vždy na ní dobře vzpomíná a myslí na ní s úsměvem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
  Odpovědět
 5. Na této škole najdeme pár skvělých kantorů ale většina kantorů jsou lidé, kteří předmět možná sami ovládají ale neumí ho odučit. Na škole panuje vcelku přátelská atmosféra, jen mi přijde, že ne mezi třídami. Dělají se zajímavé projekty, ročníkové práce atd. Možná by to jen chtělo lepší vybavení.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy