SPŠ elektrotechnická a informačních technologií Purkyňova, Brno

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Střední_průmyslová_škola_elektrotechnická_Brno
commons.wikimedia.org – Dqd

Jméno: SPŠ elektrotechnická a informačních technologií Brno

Adresa: Purkyňova 97 Brno, 612 00

Typ školy: Veřejná

Web: www.sspbrno.cz

 

 

Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno patří mezi největší střední školy v Brně. Nabízí atraktivní a v dnešní době perspektivní studijní obory. Škola je moderně vybavena dostupná s bezbariérovým přístupem. Nechybí jídelna, knihovna, studovna, tělocvična, rozsáhlý venkovní areál, WI-FI v celé budově a další. Během studia je možno získat: řidičský průkaz, certifikát CISCO, certifikát Autodesk Academia, Europass a členství v programu Microsoft MSDN Dream Spark. Absolventi najdou snadno uplatnění v praxi nebo pokračují v dalším studiu.

 

Délka studia: 3 roky (výuční list), 4 roky (maturita) – denní

 

Závěrečné zkoušky (3): 

Elektrikář 26-51-H/01; Elektromechanik pro zařízení a přístroje 26-52-H/01

 

Obory: Maturitní (4):

Informační technologie 18-20-M/01; Sociální činnost 75-41-M/01; Ekonomika a podnikání 63-41-M/01; Průmyslová ekologie 16-02-M/01; Mechanik elektrotechnik 26-41-L/01; Elektrotechnika 26-41-M/01

 

 

Kvalita výuky
19
Zázemí a vybavení
18
Vstřícnost školy
19
Stravování
16
Nálada a spolužáci
16
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

7 komentářů u „SPŠ elektrotechnická a informačních technologií Purkyňova, Brno“

 1. Na škole studuji obor informační technologie. Dá se říct, že nejtěžší. Je tu celkem velký nával lidí. Učitelé jsou dobří a blbý jako asi na každé škole, jinak školu hodnotím kladně, hlavně kvůli skvělému kolektivu.

  Odpovědět
 2. Učitelé na této škole zbytečně hrotí maturitní četbu v 1. ročníku. Nechápu proč to tak je známka z testu o 2 maturitních dílech rozhoduje o vaší známce.

  Odpovědět
 3. Tato škola je zaměřená na elektrotechniku, naučíte se zde nové věci ale i staré „základy“ (Např: MSDOS, BOIS, nebo programovací jazyky: Python, Javu, Assembler atd…). Prostředí je na této škole dá se říct až „Domácí“, skvělý kolektiv. Skvělí učitelé a také velmi záživné hodiny. Po dostudování této školy, možnost pokračování na vysokých školách, které je uplatněno opět na elektrotechniku, ať už Masarykova univerzita nebo VUT v Brně.

  Odpovědět
 4. Tato střední škola je velice kvalitní školou, troufnu si říct i nejkvalitnější v celém Brně. Je tu spousta skvělých žáků a i skvělých učitelů, u kterým se v hodinách nenudíte. já nastupoval zrovna když se obě školy sloučili, tak nemůžu porovnat jaké to bylo předtím, ale určitě doporučuji zvolit tuhle školu 🙂

  Odpovědět
 5. Střední průmyslová škola elektrotechnická, říká se jí Purkyňka, je velmi dobrá škola, která nabízí spoustu oborů, hlavně elektrotechnické a IT. Tato škola má ovšem v dnešní době menší problém, po sloučení se SPŠE Kounicova, je škola přeplněná a na chodbách není moc k hnutí, ale i tak si myslím, že je to dobrá volba ke studiu.

  Odpovědět
 6. -Od té doby co jsem se spojili s Kounicovou, tak je na škole méně místa. Ale to by se dalo vyřešit tím že bychom se nestěhovali z jedné neodborné učebny do druhé.
  -Dávají se nové lavice tak snad to bude lepší.
  -Pár zaměstnanců a učitelé se na škole najdou kteří jsou vstřícní, jen musíš mít štěstí.
  – Vzhledem k tomu, že máme na výběr z 3 druhů jídel, tak se dá najít nejmenší zlo.
  -Když budete ve třídě plné holek, je to jiné než ve třídě jen s kluky.
  -Hlavní ale je aby tě ten obor bavil.

  Odpovědět
 7. Purkyňka je v Brně známá. Je to velká škola na kterou chodí přes 1400 studentů a díky dobrému zázemí to není žádná hrůza . Škola je to opravdu moc pěkná,ale stále prochází rekonstrukcí. V jídelně výběr ze 3 jídel, které jsou opravdu dobrá! Velká kantína taky spousta automatů na jídlo. Hlady tam určitě neumřete 🙂 Moderní studovna s novými počítači. Opravené třídy a kvalitní pedagogové, kteří se snaží vyjít maximálně vstříc. O přestávkách není problém opustit budovu (na málo které škole v Brně tohle jde) a zajít si do copycentra, ikdyž kopírování jde i ve škole. Studuji zde Průmyslovou ekologii a nelituji! Všem doporučuji . . . 🙂

  Odpovědět