Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Herbert Ortner

   Jméno: SPŠ a SZŠ Krnov

   Adresa: Jiráskova 1a/841 Krnov 794 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.spgs-szs.cz

 

 

Škola nabízející zajímavé obory žákům, kteří nemají na výročním vysvědčení dostatečnou nebo nedostatečnou známku. Pedagogické lyceum je vhodné pro budoucí studenty pedagogických a filozofických fakult, případně například pedagogy volného času. Zdravotnické asistenty může čekat péče lůžkového i ambulantního charakteru, léčebnách dlouhodobě nemocných a podobně. Předškolní a mimoškolní pedagogika je určena pro zájemce o povolání jako učitel v mateřské škole či vychovatel v různých střediscích, které pracují s dětmi.

 

Délka studia: 3 roky, 4 roky – dálkové, denní

Obory:  78-42-M/03 – Pedagogické lyceum, 75-31-M/01 – Předškolní a mimoškolní pedagogika, 53-41-M/01 – Zdravotnický asistent

 

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

4 komentáře u „Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov“

 1. Kvalitní škola s dobrou přípravou do budoucnosti. Výborná praxe a přístup. Rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí pedagogice dále věnovat a baví je práce s dětmi.

  Odpovědět
 2. Všem budoucím dálkařům, kteří chtějí studovat na této škole mohu tuto školu doporučit. Se školou jsem nadmíru spokojena. Učitelé jsou vstřícní. Jediné mínus, které táto škola má je nyní nízká úroveň matematiky, jinak nemohu si stěžovat. S učiteli je dobrá spolupráce a paní ředitelka je velmi ochotná, když je nějaký problém, tak pokud je to v jejích kompetenci, tak pomůže.

  Odpovědět
 3. Tuto školu je dobré si vybrat pokud se tomuto oboru opravdu chcete věnovat. Připraví vás hlavně do praxe Jsou tady praktické obory jako výtvarka, hudebka +hra na klavír a kytaru, dramaťák, pracovky, … což je jako jeden s maturitních předmětů praxe a historie. Možnost volby je z několika oborů, ale pokud si vyberete předškolní a mimoškolní pedagogiku je zde dostatek praxe s dětmi jak ve školních družinách tak mateřských školkách. Tato škola připraví hlavně prakticky do života, abychom zvládali práci učitele ze všech stránek.

  Odpovědět
 4. Pro ty, kteří chtějí studovat opravdu pedagogickou školu a přejí si poté pracovat jako učitelky v MŠ nebo vychvatelky v různých vých. ústavech, je tato škola opravdu velmi kvalitní.
  Vyuka je se zaměřením pro práci s dětmi v předškolním věku a nejvíc se dbá na výchovy jako je např. – hudebka – klavír, kytara, dějiny, teorie, výtvarka- také maturitní předmět a velmi kvalitně veden a tělocvik- gymnastika, teorie, dějiny.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy