Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: SOU gastronomie a podnikání

   Adresa: Za Černým mostem 3/362 198 00 Praha 9

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.sougastro.cz

 

 

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání je komplexním učilištěm zajišťující jak teoretickou, tak praktickou výuku gastronomických a podnikatelských oborů. Škola nabízí celou řadu oborů a některé je možno zakončit výučním listem, jiné maturitní zkouškou. Škola je přizpůsobena praktické výuce, takže zde najdete cukrářské dílny, pekařskou dílnu, aranžérské učebny, pracoviště teplé i studené kuchyně, jídelnu a restauraci, cvičný bar a mnoho dalšího. K dispozici je i vlastní stravovací jídelna a ubytování v domově mládeže.

 

Délka studia: 1 rok, 2 roky, 3 roky, 4 roky – denní

Obory:   Kuchař – číšník, Řezník, Pekař, Cukrář, Aranžér, Prodavač, Hotelnictví, Obchodník, Podnikání

 

 

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
4
Vstřícnost školy
3
Stravování
4
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

5 komentářů u „Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání“

 1. Škola nedělá absolutně žádné výlety, jak už na delší pobyt tak ani na jednodenní výlet.
  Jsou tu kamery směřovány na záchody aniž by se nás někdo ptal o povolení.
  Víc komunistickou školu si vybrat nemůžete. 😉

  Odpovědět
 2. Tato škola není vůbec špatná,jen určitou nevýhodou je to,je to učnák. Chodím na tuto školu 4 roky a nemohu si stěžovat témeř na nic,kromě na lidi,co chodí na 3 leé obory. jsou to hold jednobuněčné organismy a trochu pověst školy ničí.

  Odpovědět
 3. Jsem na této škole již druhým rokem a musím říct že za tu dobu jsem si ji oblíbila. Učitelé jsou kvalifikovaní a ve školní jídelně se dobře najíte. Má sice i své nedostatky, ale mohlo by být hůř. Na příklad co se týče chování třídy jako celku.

  Odpovědět
 4. Není to špatná škola, spíš špatní žáci. Ale když chcete tak se naučíte co potřebujete. Praxe je tu výhodou je to po různých hotelech a restauracích a vyděláte si i nějaký peníze. Příprava na maturitu je dostačující. Učitelé jsou tu vtrícní a vaří se tu docela dobře taky že to je gastronomická škola.

  Odpovědět
 5. Škola to není špatná, ale lidi co do ní chodí jsou nic moc nemají o to prostě zájem proto je tam divná atmosféra. Naučíte se tam ale musíte chtít a nekoukat na to co kdo říká. Jinak praxe je uspokojující chodíme po různých hotelech a učitelé taky nejsou špatní. Vzhedem k tomu že je to gastronomická škola tak se tu i slušně najíte.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy