Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

   Jméno: SOU gastronomie a podnikání

   Adresa: Za Černým mostem 3/362 198 00 Praha 9

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.sougastro.cz

 

 

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání je komplexním učilištěm zajišťující jak teoretickou, tak praktickou výuku gastronomických a podnikatelských oborů. Škola nabízí celou řadu oborů a některé je možno zakončit výučním listem, jiné maturitní zkouškou. Škola je přizpůsobena praktické výuce, takže zde najdete cukrářské dílny, pekařskou dílnu, aranžérské učebny, pracoviště teplé i studené kuchyně, jídelnu a restauraci, cvičný bar a mnoho dalšího. K dispozici je i vlastní stravovací jídelna a ubytování v domově mládeže.

 

Délka studia: 1 rok, 2 roky, 3 roky, 4 roky – denní

Obory:   Kuchař – číšník, Řezník, Pekař, Cukrář, Aranžér, Prodavač, Hotelnictví, Obchodník, Podnikání

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 4 - “Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

 1. Tato škola není vůbec špatná,jen určitou nevýhodou je to,je to učnák. Chodím na tuto školu 4 roky a nemohu si stěžovat témeř na nic,kromě na lidi,co chodí na 3 leé obory. jsou to hold jednobuněčné organismy a trochu pověst školy ničí.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 2. Recenze od: sarka

  Jsem na této škole již druhým rokem a musím říct že za tu dobu jsem si ji oblíbila. Učitelé jsou kvalifikovaní a ve školní jídelně se dobře najíte. Má sice i své nedostatky, ale mohlo by být hůř. Na příklad co se týče chování třídy jako celku.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 3. Recenze od: Ladislav

  Není to špatná škola, spíš špatní žáci. Ale když chcete tak se naučíte co potřebujete. Praxe je tu výhodou je to po různých hotelech a restauracích a vyděláte si i nějaký peníze. Příprava na maturitu je dostačující. Učitelé jsou tu vtrícní a vaří se tu docela dobře taky že to je gastronomická škola.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 4. Recenze od: Ladys

  Škola to není špatná, ale lidi co do ní chodí jsou nic moc nemají o to prostě zájem proto je tam divná atmosféra. Naučíte se tam ale musíte chtít a nekoukat na to co kdo říká. Jinak praxe je uspokojující chodíme po různých hotelech a učitelé taky nejsou špatní. Vzhedem k tomu že je to gastronomická škola tak se tu i slušně najíte.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0