Střední odborná škola Fortika

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.org – Hugo258

   Jméno: Střední odborná škola Fortika

   Adresa: Tišnovská 15 Lomnice u Tišnova 679 23

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.fortika.cz

 

 

Střední odborná škola Fortika klade důraz především na jazykové a odborné znalosti, které si mohou studenti vyzkoušet jak v tuzemsku, tak i zahraničí. Předměty jsou rozdělené na povinné a volitelné. Povinné předměty jsou stěžejní pro daný obor a volitelné rozšiřují základní učivo umožňují vytvořit studentům specializaci a umožnit tak lepší uplatnění. Praxe jsou především v recepcích, v kuchyních, různých odbytových střediscích, cestovních kancelářích nebo školních jídelnách. Zahraniční stáže jsou výběrové a jedná se například o Itálii nebo Anglii.

 

 

Délka studia: 4 roky – denní

 

Obory:  6542M01 – Hotelnictví

 

 

Kvalita výuky
0
Zázemí a vybavení
0
Vstřícnost školy
0
Stravování
0
Nálada a spolužáci
0
 yasr-loader

3 komentáře u „Střední odborná škola Fortika“

  1. Nyní jsem v maturitním ročníku na této škole a i když jsem z Brna a každý den dojíždím až do Lomnice, jsem za tuto volbu opravdu šťastná. Učitelé jsou zde prostě úžasní a díky tomu že je naše škola tak malinká (cca 200 lidí) je to tu i takové přátelštější. Navíc jsem natrefila na skvělou třídu. Na rozdíl od spolužáků ze základní školy jsem jediná, která může říct i po 4 letech že mě tato škola neomrzela a ani neomrzí.

    Odpovědět
  2. Nyní jsem v maturitním ročníku na této škole a i když jsem z Brna a každý den dojíždím až do Lomnice, jsem za tuto volbu opravdu šťastná. Učitelé jsou zde prostě úžasní a díky tomu že je naše škola tak malinká (cca 200 lidí) je to tu i takové přátelštější. Navíc jsem natrefila na skvělou třídu. Na rozdíl od spolužáků ze základní školy jsem jediná, která může říct i po 4 letech že mě tato škola neomrzela a ani neomrzí.

    Odpovědět
  3. Jsem velmi ráda, že jsem přešla na tuto školu jelikož ta (Bosonozšká) kde jsem chodila prvák se mi absolutně nelíbila, šlo tam jen o peníze a někteří učitele byli příšerní….takže Fortika je sice daleko od Brna (cesta mi trvala 1,5 hodin cesty) ale nevadilo mi to protože učitele jsou ochotní, přátelští a pokud vidí že něco děláš tak hodně pomůžou. Rozhodně si myslím že mě škola dost naučila jak z teorie tak i z praktické stránky, já mohu říci jen děkuji.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy