SŠLVT Odolena Voda

školaJméno: SŠLVT Odolena Voda

Adresa: U Letiště 370, Odolena Voda, 250 70

Typ školy: Veřejná

Web: http://www.sslvt.cz/

 

Součástí areálu školy SŠLVT Odolena Voda je Domov mládeže, kde se studenti mohou ubytovat. Domov je propojen se školou chodbou. V bezprostřední blízkosti školy se nachází podnik AERO Vodochody AEROSPACE a. s. Na škole mají nevšední školní pomůcku, a to Hangár k uložení letounu Ae-270 IBIS. Díky podpoře o.p.s. nabízí škola širokou škálu mimoškolních aktivit a akcí. Mezi zájmové kroužky patří například letecké modelářství, letové trenažéry, klub mladého diváka, ale také jízda na čtyřkolce.

 

Obory s maturitou:

 • 23-45-L/02 Letecký mechanik
 • 18-20-M/01 Informační technologie – zaměření letecká technika
 • 23-41-M/01 Strojírenství – zaměření letecká technika

Obory učební:

 • 23-51-H/01 Strojní mechanik – Mechanik opravář pro letadla
 • 23-55-H/01 Klempíř pro leteckou výrobu
 • 23-51-H/01 Strojní mechanik – Zámečník

 

Délka studia:

 • 3 roky (učební obory)
 • 4 roky (obory s maturitou)

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

3 komentáře u „SŠLVT Odolena Voda“

 1. Co se týče výhod,tak bych zde zahrnul poměrně krátké vyučování,a dle mého poměrně dobrou dostupnost :). Ovšem pro ty co chtějí studovat Leteckého mechanika(4 letý obor) doporučil bych jinou školu. Myslím že někteří učitelé na této škole jsou velmi fajn,ovšem jsou tu tací učitelé,se kterými si není radno zahrávat :).Ohledně kvality učitelů bych řekl,že tu jsou tak 3 maximálně 5 učitelů co člověka něco naučí, zbývající učitelský sbor slabota 🙂 ..

  Odpovědět
 2. Tuto střední školu, bych doporučil člověku, který má rád dobrodružství, protože to co na této škole zažije, nezažije nikde jinde. Učitelský sbor se skládá z důchodců a s učitelů, kteří si snaží něco dokázat. Půlka kantorů nemá autoritu a proto si dokážete představit, jak vypadají hodiny. Kdo má rád matematiku, doporučuji tuto školu.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy