SŠLVT Odolena Voda

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: SŠLVT Odolena Voda

Adresa: U Letiště 370, Odolena Voda, 250 70

Typ školy: Veřejná

Web: http://www.sslvt.cz/

 

Součástí areálu školy SŠLVT Odolena Voda je Domov mládeže, kde se studenti mohou ubytovat. Domov je propojen se školou chodbou. V bezprostřední blízkosti školy se nachází podnik AERO Vodochody AEROSPACE a. s. Na škole mají nevšední školní pomůcku, a to Hangár k uložení letounu Ae-270 IBIS. Díky podpoře o.p.s. nabízí škola širokou škálu mimoškolních aktivit a akcí. Mezi zájmové kroužky patří například letecké modelářství, letové trenažéry, klub mladého diváka, ale také jízda na čtyřkolce.

 

Obory s maturitou:

 • 23-45-L/02 Letecký mechanik
 • 18-20-M/01 Informační technologie – zaměření letecká technika
 • 23-41-M/01 Strojírenství – zaměření letecká technika

Obory učební:

 • 23-51-H/01 Strojní mechanik – Mechanik opravář pro letadla
 • 23-55-H/01 Klempíř pro leteckou výrobu
 • 23-51-H/01 Strojní mechanik – Zámečník

 

Délka studia:

 • 3 roky (učební obory)
 • 4 roky (obory s maturitou)

 

Kvalita výuky
14
Zázemí a vybavení
11
Vstřícnost školy
14
Stravování
12
Nálada a spolužáci
12
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „SŠLVT Odolena Voda“

 1. Co se týče zázemí, tak se škola zastavila na přelomu 80. a 90. let. Peníze na modernizaci od kraje nedostane a tak to může být místy drsné. Přístup některých kantorů vyučující netechnické předměty je místy naprosto otřesný a spolu s vědomostmi vám předají stres, žaludeční vředy, deprese a celkové pohrdání lidskou civilizací. Tyto pocity si můžete zabalit a vzít ještě depresivnější místo, kterému říkají domov mládeže. Tam si nemůžete přinést své vlastní jídlo z domu, nemůžete jezdit autem, když vám je 18, tak nesmíte do hospody, krom jeden den nesmíte do Prahy a při neshodě s vedením školy či ředitelem intru, Vám zakážou vycházky úplně nebo jen omezí do určité doby. Jediná věc, která vás může uklidnit je, že jste všichni na intru na tom úplně stejně špatně, všichni v tom trpíte společně. V prváku se to může zdát všechno v pohodě ale s každým ročníkem škola poodhaluje realitu celé věci. Já si prvák užil, čtvrťák byl jen přežití. A jedna poslední věc na závěr. Nikdy nedávejte peníze na zenit. Ty peníze uvidíte maximálně ve 4. ročníku. Je to “dobrovolný sponzorský dar” dle slov školy. A když se ho rozhodnete dobrovolně nezaplatil, tak si namalujete terč na záda a budete něco, jako nepřítel státu.

  Odpovědět
 2. Co se týče výhod,tak bych zde zahrnul poměrně krátké vyučování,a dle mého poměrně dobrou dostupnost :). Ovšem pro ty co chtějí studovat Leteckého mechanika(4 letý obor) doporučil bych jinou školu. Myslím že někteří učitelé na této škole jsou velmi fajn,ovšem jsou tu tací učitelé,se kterými si není radno zahrávat :).Ohledně kvality učitelů bych řekl,že tu jsou tak 3 maximálně 5 učitelů co člověka něco naučí, zbývající učitelský sbor slabota 🙂 ..

  Odpovědět
 3. Tuto střední školu, bych doporučil člověku, který má rád dobrodružství, protože to co na této škole zažije, nezažije nikde jinde. Učitelský sbor se skládá z důchodců a s učitelů, kteří si snaží něco dokázat. Půlka kantorů nemá autoritu a proto si dokážete představit, jak vypadají hodiny. Kdo má rád matematiku, doporučuji tuto školu.

  Odpovědět