SŠ teleinformatiky, Ostrava

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p. o.

Adresa: Opavská 1119/12, Ostrava – Poruba, 70800

Typ školy: Veřejná

Web: www.teleinformatika.eu

 

Škola předává svým žákům odborné znalosti, které mohou využít v telekomunikačním prostředí, v oblasti informatiky, počítačových sítí, elektrotechniky a zabezpečovací techniky. Na výběr mají uchazeči o studium ze dvou oborů: Informační technologie a Telekomunikace. Po absolvování obou těchto oborů mohou najít jak uplatnění v praxi nebo pokračovat ve studiu na vysoké škole. Žáci mají možnost se během studia zúčastnit celé řady soutěží a zapojit se do několika projektů, například do projektů Erasmus+, Junior Achievement, eTwinning a spousty dalších.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 18-20-M/01 Informační technologie
  • 26-45-M/01 Telekomunikace

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
11
Zázemí a vybavení
10
Vstřícnost školy
11
Stravování
10
Nálada a spolužáci
10
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „SŠ teleinformatiky, Ostrava“

 1. Výuka dobra, učitelé příjemní, jen by mohlo být k dispozici trochu více praxe a méně zbytečné teorie. Škola je ale dobře vybavena nejnovějšími technologiemi.

  Odpovědět
 2. Před příchodem mi všude tvrdili, jak prestižní škola to je.. po příchodu se mi však názor změnil. Obor zaměření je výborný pro budoucí povolání, přístup učitelů je však mizerný.. Najde se zde jen pár osob, které umí danou látku vysvětlit, zbytek jen marně předčítá ze svých skript a poznámek. Na Český jazyk a Literaturu tu naštěstí mají skvělé učitelky, které se nebojí s čímkoliv pomoct a poradit. Za mně dávám 6 bodů z deseti.

  Odpovědět