SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

školaJméno: Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice

Adresa: Komenského 3, Litoměřice, 41201

Typ školy: Veřejná

Web: sslitomerice.cz

 

Vzhledem k rozdílnosti oborů, které se na škole vyučují, disponuje škola vybavenými učebnami – od počítačových učeben, přes dílny pro technické obory až po cvičnou kuchyni, bar i stolovnu pro gastronomické obory. Na SŠ pedagogické, hotelnictví a služeb Litoměřice nechybí ani možnost stravování a ubytování. Ve volném čase je možné využít dramatického kroužku, nebo pravidelně nabízených zahraničních výletů a exkurzů. Budova školy má i vlastní posilovnu a volně přístupné počítače s napojením na internet. Zajímavostí jsou určitě pravidelně se konající gastro akce pro veřejnost, kde mohou studenti hotelnictví prezentovat své dovednosti.

 

Obory s maturitou:

 • 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika
 • 65-42-MÚ01 Hotelnictví
 • 75-41-M/01 Sociální činnost
 • 78-42-M/03 Pedagogické lyceum

 

Obory výuční:

 • 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel
 • 26-51-H/01 Elektrikář
 • 36-52-H/01 Instalatér
 • 36-67-H/01 Zedník
 • 65-51-H/01 Kuchař – číšník

 

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
4
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

3 komentáře u „SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice“

 1. Letos maturuji na naší škole, obor pedagogické lyceum. Bohužel se naše škola s původním názvem STŘEDNÍ ŠKOLA PEDAGOGICKÁ J.H. PESTALOZZIHO sloučila s hotelovou školou, kvůli finančním dotacím. V podstatě se ani pro jednu školu nic nezměnilo, jen název je poněkud podivný.
  Učitele na nás mají velké nároky, ale také umí ocenit naší dobře odvedenou práci. Každý učitel je trošku jiný, ale všechny je zastřešuje strašně spravedlivá, kamarádská a skvělá ředitelka. Myslím, že středisko Komenského, bývalí peďák Vás připraví jak na další studium na VŠ tak na zaměstnání.
  O druhém středisku nemohu hovořit..

  Odpovědět
 2. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb je škola s poměrně dlouholetou tradicí a vyhlášeným jménem. Jako každá škola má své mínusy ale i plusy. Mezi mínusy patří hlavně to že nikdo nikomu nikdy nic neodpustí, první ročník je pro někoho opravdu nároční a několik studentů hned prváku „vyletí“. Obzvláště pro obor předškolní a mimoškolní pedagogika je kladen velký důraz na hudební výchovu, hru na hudební nástroj a tělesnou výchovu a pak také praxi. Nic ale není nezvládnutelné jak se na první pohled zdá, učitelé jsou vstřícní a všem velice rádi pomohou a poradí. Mezi hlavní plusy patří, že ačkoli se jedná o starou školu učitelé se nám snaží předávat co nejnovější informace co se oboru týkají a nejnovější trendy které jsou nezbytné pro naší praxi.

  Odpovědět
 3. Dobrá škola, jedna z lepších pedagogických škol v našem kraji, ale má své mouchy. Výuka odborných předmětů je kvalitní

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy