SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň

školaJméno: Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200G

Adresa: Klatovská třída 2778/200g, Plzeň – Jižní Předměstí, 30100

Typ školy: Veřejná

Web: https://infis.cz/

 

Škola poskytuje kvalitní vzdělání v moderně vybaveném prostředí. Výborné studijní výsledky studentů a individuální přístup profesorů je patrný  i z toho, že škola se opakovaně umisťuje v žebříčku nejlépe hodnocených středních škol a rovněž je pozitivně hodnocena v oblasti přípravy na výkon budoucího povolání. Jak je již z názvu školy patrné, specializuje se na výuku informatiky a finančních služeb. Během studia absolvují žáci o odborné praxe v českých i zahraničních firmách.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s výučním listem:
  • 37-51-H/01 Manipulant poštovního provozu a přepravy
 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 18-20-M/01 Informační technologie, 37-42-M/01 Logistické a finanční služby

 

Délka studia:

 • 3 roky, 4 roky

Kvalita výuky
10
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
9
Stravování
9
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

2 komentáře u „SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň“

 1. Škola má dlouhou tradici ve vzdělávání mladých a dospělých lidí ve speciálních denní a dálkové větví. Vzdělává se zde cca 450 studentů ve věku od 15 do 19(20,21,22,…) ve vzdělávacích programech informačních technologií a logistických a finančních služeb. Studenti, kteří studují jeden z těchto oborů po čtyřech letech dokončí svá studia s maturitou absolvovanou školí maturitou. Ti, kteří úspěšně ukončí studium obdrží jak maturitu tak i Europass. Mnozí z nich úspěšně pokračují na univerzitu a vysoké školy.

  Odpovědět
 2. Škola nabízí obory s maturitou v oblasti ekonomiky a informatiky. Ve třetím ročníku si žák volí specializaci. Škola nabízí také tříletý obor zakončený výučním listem. Škola se každý rok účastní různých projektů, jako například projekt Edison, kdy žáci z celého světa představují na této škole svoji zemi. Škola dle mého názoru nabízí velmi dobrý základ pro další studium na vysoké škole

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy