SŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: SŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Adresa: Lidická 135, 387 01 Volyně

Typ školy: Veřejná

Web: http://sos-sou.volyne.cz/

 

Střední Škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně pořádá adaptační, lyžařské a zahraniční výlety a exkurze. Každá učebna disponuje vlastním dataprojektorem a počítačem, na škole pravidelně hostují zahraniční učitelé a škola úzce spolupracuje se zaměstnavateli. K vybavení školy patří počítačová učebna, sportovní areál, knihovna. Je kladen důraz na výuku cizích jazyků, které probíhá také s rodilými mluvčími. Škola jako první střední škola v České republice získala titul Fairtradová škola a v roce 2019 oslavila155. výročí založení.

 

Obory:

 • Cukrář – Střední vzdělání s výučním listem 29-54-H/01 (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ; maturanty; absolventy základní školy; vyučené; absolventy středního vzdělání)
 • Ekonomika a podnikání – Střední vzdělání s maturitou 63-41-M/01
 • Přírodovědné lyceum – 78-42-M/05
 • Sociální činnost – 75-41-M/01
 • Veřejnosprávní činnost – 68-43-M/01

 

Délka studia:

 • 3 roky (výuční list)
 • 4 roky (maturita)

 

Kvalita výuky
10
Zázemí a vybavení
11
Vstřícnost školy
9
Stravování
9
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „SŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Volyně“

 1. Jít na tuhle školu bylo nejhorší rozhodnutí v mém životě. V maturitním ročníku nám nebyl nikdo ochotný pomoct. Látku jsme pomalu nestíhali probrat. Co se týče praxi tak učitelka měla problém v papírech, proto většina třídy měla na vysvědčení N. A k maturitě nepouští jek kvůli tomu že neodevzdáte úkol. Tato škola mi vůbec nic nedala kromě depresí a nulového uplatnění.

  Odpovědět
 2. Tato škola se nachází v jihočeském kraji jsem již na této škole dva roky jsem velmi spokojená .Přístup učitelů je velmi ochotný a laskavý pomůžou vám a poradí když, něčemu nebo nějaké látce nerozumíte .Táto škola se také snaží integrovat studenty s handicapem sluchovým ,zrakovým apod .To je podle mě od nich hezké ,protože málo ,které školy si berou handicapované lidi do středních škol .V této škole jsou velmi přátelští studenti ,kteří mezi sebe přijmou každého bez jakýchkoliv rozdílu to je se už v dnešní době málo vidí 😀

  Odpovědět