SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek

Adresa: 28. října 1598, Frýdek-Místek – Místek, 73801

Typ školy: Veřejná

Web: www.spsoafm.cz

 

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Frýdek Místek si zakládá na kvalitě, vysoké efektivitě studia a přátelském prostředí. Práce učitelského sboru se nezaměřuje pouze na výuku, ale naopak se snaží pomáhat žákům i mimo výuku a rozvíjet tak jejich talent, potenciál a samozřejmě i jejich osobní rozvoj. Součástí maturitní zkoušky je i dlouhodobá maturitní práce, která je zadána skutečnou firmou, tudíž i během studia jsou žáci v kontaktu s reálným světem a nebudou pak ztraceni na trhu práce. V neposlední řadě stojí za zmínku i výuka angličtiny na škole a účast školy v projektu Erasmus+.

 

Obory (střední vzdělání s maturitou):

 • 78-42-M/02 Ekonomické lyceum
 • 18-20-M/01 Informační technologie
 • 63-41-M/02 Obchodní akademie
 • 23-41-M/01 Strojírenství
 • 36-45-M/01 Technická zařízení budov
 • 78-42-M/01 Technické lyceum
 • 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost

 

Délka studia:

 • 4 roky

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek“

 1. Studuji na této škole poslední rok a myslím si, že jsem si nemohl vybrat lepší školu. Kolektiv a učitelé se k vám chovají na úrovni a vzdělávací program je prospěšný jak pro budoucí ekonomy, tak i pro účetní. Všem tuto školu doporučuji.

  Odpovědět
 2. Tato škola velice dobře připraví na vysokou školu i na zaměstnání například pořádáním pracovních stáží v zahraničí. Má nadstandartní technické vybavení, množství vlastních výukových materiálů a zakoupeny licence mnoha softwarů (př. Autodesk). Informace o škole je možné najít na jejích stránkách a informace o prospěchu a absenci na stránkách bakaláři.cz. Učitelé jsou většinou vstřícní a velká část má vysokou školu, takže kvalita předaných informací je vysoká. Škola má vlastní školní jídelnu a každý den výběr ze tří jídel, počítá se i s vegetariány. Spolužáci jsou milí, převládají kluci. Maturanti mají možnost práce v partnerských firmách školy.

  Odpovědět