SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava, p. o.

Adresa: Kratochvílova 1490/7, Ostrava – Moravská Ostrava, 70200

Typ školy: Veřejná

Web: www.spseiostrava.cz

 

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky nabízí dva studijní obory. Absolventi oboru Elektrotechnika se uplatní zejména ve středních technicko-hospodářských funkcích, především v konstrukčních, technických, technologických a projekčních činnostech elektrotechnického charakteru jako technici provozu, technologové, projektanti nebo konstruktéři v elektrotechnice. Absolventi oboru IT jsou kvalifikovanými odborníky se specializací pro informační technologie a najdou uplatnění především v oblastech návrhů a realizace HV řešení odpovídajících účelu nasazení, údržby prostředků IT z hlediska HW, programování a vývoji uživatelských, databázových a webových řešení, instalací a správy aplikačního SW, instalací a správy OS, návrhů, realizace a administrace sítě a v neposlední řadě také kvalifikovaného prodeje prostředků IT včetně poradenství.

 

Obory:

 • 26-41-M/01 Elektrotechnika
 • 18-20-M/01 Informační technologie

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

Kvalita výuky
9
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
9
Stravování
8
Nálada a spolužáci
9
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava“

 1. Doporučuji tuhle školu, zaměřením je spíše na informatiku než elektrotechniku ( 3 třídy informatiků., 2 třídy elektrotechniků – v každém ročníku), od 3. ročníku se dostává stipendium. Od 2. ročníku možné stáže v zahraničí, pro ty nejlepší, pohovory na stáže jsou v angličtině.
  Škola má skvělé technické vybavení učeben, sice starší budovu, ale udržovanou, Absolvoval jsem tuhle školu a s vyučujícími mám velmi dobré vztahy. Součástí školy je jídelna s vlastní kuchyní, vaří velmi dobře.
  Veškeré učebnice se dají půjčit ve školní knihovně ŠIC, kde je i odpočinková zóna pro všechny, včetně hudebních nástrojů a nově učebna e-sportu.
  Kousek od školy je vlastní sportovní hala, studenti se sami přesunují cca 10 min chůze po Komenských sadech.
  Doporučuji pro kluky i holky. Holky mají TV samostatně s holkami ze všech ročníků.

  Odpovědět
 2. Jedna z prestižních škol v Ostravě, která dostatečně připraví studenty ke studiu na vysokou školu. Úzce spolupracuje s Vysokou školou báňskou v Ostravě. Nachází se zde moderně vybavené třídy se spoustou přístrojů (dokonce i 3D tiskárna) a výukou provází školení pedagogové. Ke škole patří i multifunkční hala s velkou možností sportovního vyžití. Škola má vlastní jídelnu, knihovnu, informační centrum. Všechny tři budovy školy jsou pokryty Wifi sítí.

  Odpovědět