Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

Adresa: Botanická 70, Brno, 60200

Typ školy: Veřejná

Web: www.sgldbrno.cz

 

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka nabízí všeobecné vzdělání s maturitou, možnost zvolit si také sportovní zaměření. Studentům sportovního gymnázia, kteří reprezentují ČR na závodech je poskytován individuální učební plán. Škola má kvalitní sportovní zázemí a své studenty soustavně připravuje na navazující studium na vysokých školách. Absolventi sportovního gymnázia mají na základě svých studijních a sportovních výsledků možnost využít nabídky sportovních studijních stipendií na vysokých školách v zahraničí ( USA, Kanada).

 

Obory:

 • 79-41-K/61 Gymnázium (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ)
 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 79-42-K/61 Gymnázium se sportovní přípravou (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ)
 • 79-42-K/41 Gymnázium se sportovní přípravou

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let

 

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
2
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka“

 1. Pro sportovce je tahle tahle střední škola naprosto ideální. Jakékoliv sportovní absence nebo upravený školní rozvrh není problém. Na druhé straně i výuka dosahuje vysokých kvalit. Většina učitelů je ochotná kdykoli poradit a vyhradit si pro studenty tolik času kolik je třeba. Během studia jsme jeli na několik kurzů (např: lyže, rafty, kola…), kde se skvěle stmeluje kolektiv. Já zde studuji už šestým rokem a nemám nic, na co bych si mohl stěžovat.

  Odpovědět
 2. Super škola vhodná zejména pro sportovce. Skvělý přístup učitelů. Pokud však nehodláte dělat v budoucnu sport vrcholově, uvažujte raději nad běžným gymnáziem.

  Odpovědět
 3. Tato škola vytváří sportovcům větší možnosti. V kvalitě učení je to průměrný gympl, ale pro vrcholové sportovce ideál.

  Odpovědět