Soukromá střední škola DANAÉ

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Soukromá střední škola DANAÉ
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Miaow Miaow

   Jméno: Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

   Adresa: Svídnická 1A/599 Praha 8 181 00

   Typ školy: Soukromá

   Web: www.danae.cz

 

 

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o., je střední odborná škola ekonomického, veřejnosprávního a podnikatelského zaměření. Zaměřuje se speciálně na výuku dospělých ve třech formách vzdělávání vhodných při zaměstnání, v dálkové, distanční a kombinované formě. Nabízí studium na 2 a 4 roky a úspěšnost absolventů je při hledání pracovních příležitostí či přijetí na vyšší nebo vysokou školu velmi vysoká.

 

Délka studia: 2 roky, 4 roky – kombinované, dálkové, distanční

Obory:  63-41-M/02 – Obchodní akademie, 64-41-L/51 – Podnikání, 68-43-M/01 – Veřejnosprávní činnost,

Školné: cca 16 000 – 39 000,- Kč

 

 

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

7 komentářů u „Soukromá střední škola DANAÉ“

 1. Je mi líto, ale tato škola je k ničemu, nic vás nenaučí, někteří učitelé se hroutí, že na 2 leté nástavbové studium, je velké množství učiva. Škole chybí efektivnost, modernost a učitelé by měli procházet různými školeními pro zkvalitnění výuky. Cítím se v této škole jak 100 let za opicemi!!!

  Odpovědět
 2. Bohužel mě tato škola zklamala. Nespolehliví učitelé, nemoderní výuka, vybavení školy alarmující!!! Přestupuji jinam. 🙁

  Odpovědět
 3. Tahle škola je ta nejlepší. Studoval jsem už na několika a musím jen doporučit. Učitelský sbor je na úrovni, velice vstřicný a milý. Tuhle školu můžu jen vřele doporučit.

  Odpovědět
 4. Jedna se o dalkovou skolu, takze tomu odpovida i typ vyuky. Na rozbory predmetu neni moc casu a proto se musi lide ucit hodne doma. Ucitele jsou vicemene lide kteri normalne pracuji ve vlastnich zamestnanich, a proto spise pouzivaji ve vyuce vlastni nazory a prakticke dovednosti. Skola neni spatna a havne dava moznost pracujicim lidem, jak si dodelat maturitu.

  Odpovědět
 5. Škola je ke studentům celkem vstřícná. Hlavně ke starším, kteří dělají studium dálkově či distančně. Učitelé jsou v pohodě. Nikdy jsem neměl problém se žádným učitelem. Myslím, že pro nástavbu starších ročníků velice vhodná škola.

  Odpovědět