Soukromá SOŠ TRADING CENTRE s.r.o.

školaJméno: Soukromá SOŠ TRADING CENTRE s.r.o.

Adresa: Tyršova 237, Litomyšl – Litomyšl-Město, 57001

Typ školy: Soukromá

Web: www.tradingcentre.cz

 

Škola klade velký důraz na výuku cizích jazyků, studenti mohou během studia v rámci programu Erasmus+  vycestovat až na čtvrt roku na stáž do Londýna, Vídně, Milána nebo Barcelony. Škola své žáky připravuje na Cambridge zkoušky z AJ, výuka odborného předmětu probíhá v cizím jazyce a konverzace s rodilými mluvčími je součástí výuky cizích jazyků.  Moderní technologie a jejich použiti při výuce jsou samozřejmostí a žáci mohou při hodinách používat k vytváření zápisků využívat notebook. Školné činí 18000Kč/ročně. Lze se dohodnout na splátkovém kalendáři. Studenti mohou též využít zaměstnaneckého, sourozeneckého, prospěchového či mimořádného stipendia.

 

Obor:

 • 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

2 komentáře u „Soukromá SOŠ TRADING CENTRE s.r.o.“

 1. Soukromé gymnázium Iuventas, poskytuje svým žákům skvělé podmínky pro studium a volnočasové aktivity. Studentům, kteří potřebují individuální program, vychází všemožně vstříc a učitelé poskytují veškeré materiály ke studiu těchto studentů bez jakýchkoliv problémů. V případě konzultací, doučování nebo jiných poradenství jsou velmi aktivní. Tuto školu mám velmi rád. Letos maturuji a budu na ni dobře vzpomínat.

  Odpovědět
 2. Naučíte se mluvit dvěma světovými jazyky, přibrat si můžete třetí cizí jazyk. Konverzační hodiny vám zpestří rodilý mluvčí. Během studia vás připravíme na jazykové zkoušky Cambridge English Language Assesment. A aby toho nebylo málo, čeká vás i výuka odborného předmětu v cizím jazyce.

  Jsme škola spojená s praxí. Během studia budete praktikovat v různých firmách, ať už obchodních, účetních, cestovních kancelářích, informačních centrech, bankách, pojišťovnách, na úřadech apod.

  Místo těžkých učebnic si od nás domů odnesete notebook. Budete mít konečně čitelné zápisky s možností pozdější úpravy či přidávání materiálů. Bude se vám z nich lépe učit 🙂

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy