SOŠ pro administrativu EU, Praha

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie

Adresa: Lipí 1911/22, Praha 9 – Horní Počernice, 19300

Typ školy: Veřejná

Web: www.skolaeupraha.cz

 

Zřizovatelem školy je hlavní město Praha a absolventi školy pokračují ve studiu na vysokých školách zaměřených na právo, humanitní nebo ekonomické směry. Popřípadě mohou nastoupit rovnou do zaměstnání v právních kancelářích, ve veřejné správě či personálních odděleních firem. Na škole panuje příjemná a přátelská atmosféra. V rámci studia žáci absolvují odborné praxe v úřadech státní správy a samosprávy. A v rámci mimoškolních aktivit mohou žáci vycestovat do zahraničí, po vyučování se účastnit sportovních kroužků a besed s osobnostmi ze státních instituticí.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání
  • 72-41-M/01 Informační služby
  • 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
12
Zázemí a vybavení
8
Vstřícnost školy
12
Stravování
8
Nálada a spolužáci
11
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „SOŠ pro administrativu EU, Praha“

 1. Škola je velmi dobrá na přípravu k naturite i jazyků. Velká možnost na výber jazyků. Škola má 4 obory se zaměřením na pravo, diplomacii a personalistiku. Neklade velký důraz na matematiku . Naštěstí pto mě. Každý rok je velký výběr zájezdů. Vřele tuto školu doporučuji.

  Odpovědět
 2. Jít na tuto školu bylo opravdu jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Opravdu škola naplnila má očekávání, dojíždím sice přes hodinu, ale stojí to za to. Na základní školu jsem dojížděla méně ale i tak jsem na střední škole méně unavená, protože hodiny mě baví, učitelé opravdu dokáží udržet v hodinách pozornost a hodiny jsou zábavné. Ano, jsou zde i hodiny které mě příliš nebaví, jako třeba biologie, ale co se týče předmětů odborných tak si nemám na co stěžovat. A výuka cizích jazyků je také na dobré úrovni. Jestli přemýšlíte o podání přihlášky sem, určitě to udělejte. Je sice těžší se sem dostat, a já nad přípravou na přijímací zkoušky strávila i více jak 10 hodin týdně, ale ta dřina za to stála. A škola má opravdu moderní vybavení a opravdu není si na co stěžovat, dokud jsem nešla sem na školu tak jsem netušila že i školu budu mít někdy ráda. Jediné minus je dopravní dostupnost

  Odpovědět