SOŠ a SOU Polička

školaJméno: SOŠ a SOU Polička

Adresa: Čsl. armády 485, Polička – Horní Předměstí, 57201

Typ školy: Veřejná

Web: www.soupolicka.cz

 

 

Nejoceňovanější gastronomická škola v České republice nabízející studium gastronomických oborů a hotelnictví. Škola je rovněž držitelem Zlaté medaile Magdaleny D. Rettigové. Pro studenty oboru kuchař-číšník disponuje škola plně funkční a vybavenou jídelnou která funguje jako restaurace a rovněž mohou využívat školní bar k procvičování. Budoucí cukráři a pekaři mají k dispozici cukrárnu a pekárnu. Řezníci mohou využívat plně vybavené řeznictví a udírnu. Zkrátka a jednoduše, škola klade důraz na praktické dovednosti a svým žákům k tomu poskytuje kvalitní zázemí. Další, na co si škola potrpí, je individuální přístup ke studentům.

 

Obory:

  • Střední vzdělání s výučním listem: 29-54-H/01 Cukrář, 65-51-H/01 Kuchař – číšník, 29-53-H/01 Pekař, 29-56-H/01 Řezník – uzenář
  • Střední vzdělání s maturitou: 65-41-L/01 Gastronomie, 65-42-M/01 Hotelnictví

 

Délka studia:

  • 3 roky (výuční list), 4 roky (maturita)

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
1
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

1 komentář u „SOŠ a SOU Polička“

  1. Škola nabízí vyučení v mnoha oborech gastronomie. Nabízí i mnoho kvalitních kurzů, jejichž absolventi se aktivně a hlavně úspěšně účastní na mnoha soutěžích. Studenti mají možnost účastnit se rautů a dalších akcí, které škola organizuje.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy