SOŠ a SOU Horky nad Jizerou

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Prasopestilence
   Jméno: SOŠ a SOU Horky nad Jizerou

   Adresa: Horky nad Jizerou 35 Brodce 294 73

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.souhorky.cz

 

 

Cílem SOŠ a SOU Horky nad Jizerou je prvořadně nastolení přátelské atmosféry a budování mezilidských vztahů, které však nevylučuje vysoké nároky, jež jsou na studenty kladeny. Studenti se mohou v rámci zahraničních stáží podívat i za hranice ČR, do Itálie, Německa či na Kypr a jiné lokality. Škola je zaměřena na gastronomii, cestovní ruch a zemědělství s vícestupňovým vzděláváním. Pokud se vám stanovisko „vyučený“ nebude líbit a budete chtít navázat, můžete pokračovat v maturitní nástavbě Podnikání nebo v jiných studijných oborech. PS. Praxe jsou finančně hodnoceny!

 

Délka studia: 3 roky4 roky – denní

 

Studijní obory: 

65–41–L/01 – Gastronomie

65–42–M/02 – Cestovní ruch 

64-41-L/51 – Podnikání 

 

Učební obory

29-54-H/01 – Cukrář 

65-51-H/01 – Kuchař – číšník 

41–51–H/01 – Zemědělec – farmář 

41 – 52 – H/01 – Zahradník 

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „SOŠ a SOU Horky nad Jizerou“

 1. Na této škole jsem studovala cukráře. Musím říct, že škola skutečně vytváří přátelské prostředí, učitelé teorie jsou milí a vážně vás naučí. Ale odborná praxe je katastrofa. Nevím jak je to na jiných oborech, ale na cukráři to je zlé. Chovají se k vám tak, že se cítíte hloupě, srovnávají vás s jinými ,,lepšími“ žáky. Řve se na vás celý den. Pomlouvají vás s vašimi spolužáky, uráží vaše rodiče a i vás. Měla jsem psychické problémy o kterých věděli, měli i papír, neměla jsem i přes to žádný ohled, zhoršila jsem se co se týče mého stavu. Byla jsem i svědkem jak si vylévají zlost na prváky, žákyně řekla mistrove ,,zdovolením“ pouze chtěla místo aby mohla projít. Mistrová jí doopravdy seřvala, že má práci a ať jde jinudy. Skutečně na ni křičela.
  Přešla jsem ve 3. ročníku na jinou školu, zjistila jsem, že nejsem tak špatná jak mi bylo značeno zde. Udělala jsem v klidu závěrečky a vše bylo super.
  Radím vám, na cukráře sem nechoďte.

  Odpovědět
 2. Na této škole jsem ve 4. ročníku, měl jsem tedy dost času o škole vyšťourat všechno možné. Jedná se o Střední školu s maturitními i nematuritními obory.Jako pilný student této školy jsem měl možnost účastnit se zahraničních stáží, nebo si přivydělat na rautech. Jedno mínus – na škole se vystřídá mnoho učitelů tudíž není možnost spoléhat se na tuto organizaci jako takovou ale na samostatnost s občasnou pomocnou rukou ze školy. Významný plus na této škole je ovšem příprava k maturitě. Učitelé na této škole udělají cokoli k vaší úspěšné ukončení studia maturitní zkouškou pro posílení jména školy s 100% úspěšností. Většina maturantů si zde volí angličtinu, jen 2 až 3 lidi celkem z jedné třídy volí matematiku / němčinu.Pokud by se mě někdo zeptal: Líbilo se vám na vaší střední škole, odpověděl bych, že ano ale už bych si to nechtěl opakovat.

  Odpovědět
 3. Jsme státní škola se zaměřením na gastronomii, cestovní ruch a zemědělství s vícestupňovým vzděláváním, škola zapojená do programů Evropské unie pro odborné vzdělávání Leonardo da Vinci a Tandem, oceněná Evropskou cenou kvality a národní Pečetí kvality; cvičná škola IVP České zemědělské univerzity v Praze.

  Odpovědět
 4. Na škole se mi líbí, že máme možnost jezdit na poznávací zájezdy a několik stáží. Na hodně rautů a nejlepší z nich je raut na Pražským hradě. A učitelé, kteří vždy pomohou ze studiem když si nevíme rady.

  Odpovědět