Obchodní akademie Svatoslavova

recenze školy
OA Svatoslavova

   Jméno: Obchodní akademie Svatoslavova

   Adresa: Svatoslavova 333, Praha 4

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oasvat.cz

 

Státní obchodní akademie s ekonomickým lyceem a vynikajícím dopravním spojením. Mezi její přednosti patří moderní audiovizuální učebna pro 70 žáků, projektová výuka či propojení teoretické přípravy s praxí. Nechybí ani anglická konverzace s rodilými mluvčími. Individuální přístup ke studentům je řešen formou pravidelných konzultací. Škola disponuje klubovnou s čítárnou a knihovnou. Jídelna se nachází přímo v budově.

 

Obory: 

  • 6341M02 – Obchodní akademie
  • 7842M02 – Ekonomické lyceum

 

Délka studia:

  • 4 roky – denní

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

2 komentáře u „Obchodní akademie Svatoslavova“

  1. Jsem studentkou Univerzity Karlovy, Pedagogické fakulty a na Obchodní akademii Svatoslavova jsem letos absolvovala měsíční učitelskou praxi. Za měsíc se toho ve škole stihne stát hodně. Já jsem si, například, mohla zkusit odučit 30 hodin angličtiny a ruštiny, abych tak na vlastní kůži pocítila, jak těžké a žalostně nedoceněné je povolání učitelovo. Nicméně, přístupem školy, atmosférou, naprosto úžasnou vstřícností učitelů k žákům jsem byla natolik ohromena a nadšena, že musím říct, že po měsíci stráveném na této škole jsem měla pocit úplného vtažení do každodenního dění ve škole. Nikdo se mnou nejednal jako s někým, kdo před nedávnem přišel a zanedlouho opět odejde. Právě ten přátelský přístup by byl jedním z hlavních faktorů, který by mě přesvědčil, že s touto školou bych ráda jednoho dne spolupracovala. Dalším důvodem by byli studenti na této škole. Škola nemusí řešit žádné závažné kázeňské prohřešky. V takovém duchu, v jakém existuje a pracuje učitelský sbor, se podle mého názoru nese i studentský život na místní škole. žáci jsou milí, vstřícní, dali mi možnost a šanci si je získat. Za to jsem jim velice vděčná. Praxi jsem si maximálně užila a hlavní zásluhu na tom mají právě studenti, paní učitelky zaštiťující mojí praxi a vedení školy. Vám všem moc děkuji za nádherný měsíc plný pro mě natolik důležitých a neopakovatelných zkušeností.

    Odpovědět
  2. Tato škola není špatná, ale bohužel postupem času velmi upadla. Paní ředitelka propustila dobré kantory a školu navštěvuje rok od roku méně studentů. Tudíž pak maturanti musí platit za ples strašné peníze a škola se pronajímá základní škole a střední zahradnické škole. Jinak učitelé jsou vstřícní a snaží se nám se vším pomoci.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy