Obchodní akademie Kubelíkova

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Michal Kmínek

   Jméno: Obchodní akademie Kubelíkova

   Adresa: Kubelíkova 37 Praha 3 130 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oa-kubelikova.cz

 

 

 

Veřejná střední odborná škola nabízející 2 obory – Obchodní akademie a Ekonomické lyceum.  Nachází se ve středu Prahy poblíž dopravních sítí v poměrně klidné ulici 10 minut chůze od metra náměstí Jiřího z Poděbrad. Mezi vybavení patří 29 učeben (11 odborných, 5 s moderní výpočetní technikou a 5 odborných s dataprojektorem), 2 tělocvičny s posilovnou, školní zahrada s atletickým oválem či multifunkční hřiště. Pokrytí internetem najdete v celé škole. Stravování je přímo v budově a je možno objednávat ze 3 jídel a také prostřednictvím internetu.

 

Délka studia: 4 roky – denní

Obory: 63-41-M/02 –  Obchodní akademie, 78-42-M/02 – Ekonomické lyceum

 

 

Kvalita výuky
0
Zázemí a vybavení
0
Vstřícnost školy
0
Stravování
0
Nálada a spolužáci
0
 yasr-loader

7 komentářů u „Obchodní akademie Kubelíkova“

 1. Při hledání vhodné střední školy pro svoji dceru jsem velmi pečlivě hledala v rámci celé Prahy. Po osobní schůzce s vedením školy a prohlídce školy jsem byla nadšená nejen přístupem celého učitelského sboru učitelů, ale také nadprůměrným vybavením učeben a přátelským dojmem. Dcera je na škole spokojená, já oceňuji výbornou komunikaci a schopnosti paní ředitelky, která školu pozvedla na vynikající úroveň.

  Odpovědět
 2. Jedním slovem: “Katastrofa” z pohledu rodiče. Rada pro všechny rodiče zní, zjišťujte informace o školách a opravdu dobře zvažte, kam se vaše ratolest přihlásí. Přeji všem mladým lidem co nejpříjemnější přípravu na budoucí povolání !!! Držte se !!!

  // Část recenze týkající se psychické náročnosti, učitelů a paní ředitelky smazána na žádost školy (značná urážlivost).

  Odpovědět
 3. Přesně tak jak to napsal ,,student,,. Přišla tam od září 2017 ředitelka B.S. A teď se tam děje přesně to co napsal ,,student,,. Akorát bych dodal že slibujou jak vám zařídí aby jste zvládli studium (speciální vzdělávací plán pro žáka se speciálními vzdělávacími potřebami,že vám pomůžou s doučením se atd..)aby jste neměli problém se šikanou a já nevím co.Učitelé mě fakt šikanovali a to nesouviselo s hranicí se šikanou .Šikanovali mě tak ,že bych to nepřál ani nejhoršímu nepříteli a co teprve ředitelka? Byl jsem do ní zamilovanej ale její pravá tvář je jiná. Dělá jak má radši studenty s problémy a snaží se jim pomoct ale opak je pravdou. Ano, učitelé se jí bojí. Já jsem párkrát viděl kantorky brečet když jsem byl v nejvyšším patře u kabinetu paní učitelky I.S. A studium i přijetí na školu když jsem tam dělal přijímačky já se hodně zpřísnilo. Doufám že se brzy ředitelka změní a bude zas hodná. Když máte problémy s psychikou tak jediný kdo je tam fér a kdo vám pomůže je učitel J.P. Nikomu jinému se nesvěřujte s psychikou, protože to vždycky kromě P. vykecají všem.

  // Nevhodná či urážlivá část recenze odstraněna na žádost školy.

  Odpovědět
 4. Na tuto školu jsem přešla z opravdu dobré školy, s tím, že úroveň tohoto lycea je jedna z nejvyšších v Praze. Obecně jsem se bála přestupu, ale začátek vypadal hezky. Měli jsme seznamovací kurz, kde jsme hráli spolu hry a seznámili se navzájem. Známky v naší třídě se také zhoršovaly. Celkově u nás ve třídě propadlo celkově 6 lidí. Ano, chyba byla na naší straně také, ale přístup učitelů byl nevhodný. Neřeší se tu problémy co by se řešit měly, ale naopak blbosti. Všechno je na této škole špatně. Lidi tu mají ve třídách deprese, navzájem si nadávají a perou se. Nikdy jsem netrpěla depresemi, ale na této škole navštěvuji společně skoro se všemi spolužáky psycholožku, a máme i třídní psycholožku. Je mi upřímně líto, kam jsem přešla. Školu nedoporučuju, namá jakýkoli benefit. Úroveň učení je opravdu nízká. Krádeže na této škole jsou běžné V našem ročníku se ztratily věci v hodnotě 10 000. Tuto školu rozhodně nedoporučuji

  // Část recenze týkající se drog, přístupu učitelů a úmyslná absence studentů odstraněna na žádost školy (údajně nepravda)

  Odpovědět
 5. Školní systém na této škole se Vás vůbec nesnaží připravit na maturitu, učitelé jsou až na některé světlé výjimky neochotní, nevstřícní a arogantní. Paní ředitelka je pro všechny velkým otazníkem. Často jednání paní ředitelky a občas i některých kantorů hraničí se šikanou žáka. Mám dojem, jako by se i samotní učitelé paní ředitelky báli. Tato škola si hraje na prestižnost, ale prestiž je opravdu to poslední, co má. Učitelé se zde mění každým rokem a student nemá téměř žádná práva.

  // Část recenze týkající neochoty učitelů, omlouvání docházky a paní ředitelky odstraněna na žádost školy (údajně nepravda či urážka)

  Odpovědět
 6. Souhlasím s BOSSEM téměř ve všem. LCD televize jsou většinou jen v učebnách určené pro učení cizího jazyka, nicméně v ostatních třídách jsou projektory. Co se týče učitelů, mění se to tu jako na běžícím pásu, hlavně učitelé na účetnictví. Až na pár výjimek jsou tu velice pohodoví a milí učitelé, které vám rádi pomohou s každým problémem.

  // Část recenze týkající se fluktuace učitelů smazána na žádost školy (označeno jako nepravda).

  Odpovědět
 7. Naše obchodní akademie se nachází na Praze 3 v kubelíkově ulici. Co se týče dopravního spojení nejblíže je tram. zástvka Lipanská a nejbližší metro je na jiřího z Poděbrad. Pro žáky kteří myslí na budoucnost chci předem upozornit, že na celé praze 3 jsou modré zony, tudiz nepripada v uvahu dojížed do školy autem.

  Výbava školy: v každá druhé třídě LCD televize a interaktivni tabule, Sociální zařízení čisté a nové, dvě tělocvičny a posilovna se sprchami samozřejmnost

  Jídelna max pro 100 žáků, co se týče jídla poměr, cena a chut=DOBRÉ

  Spolužáci jsou fajn a přátelští neni zde šikana ani podobné konflikty.

  // Část recenze týkající se vstřícnosti školy a paní ředitelky smazána na žádost školy (nepravda nebo urážka).

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy