Obchodní akademie Krupkovo náměstí

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – PatrikPaprika

   Jméno: OA Krupkovo náměstí

   Adresa: Krupkovo náměstí 4, 160 00 Praha 6

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oakrupkovo.cz

 

 

Veřejná střední odborná škola nabízející 2 obory – Obchodní akademie a Ekonomické lyceum. Cílem je připravit především k dalšímu studiu na vyšších a vysokých školách a na na praxi ve veřejné i soukromé sféře. Od roku 2007 má škola právo užívat označení Fakultní cvičná škola Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické. Budova se nachází v klidném prostředí v sousedství Stromovky a je vybavena odbornými učebnami, studovnou a knihovnou, pevným připojením na internet, tělocvičnou a vlastní jídelnou.

 

Délka studia: 4 roky – denní

Obory: 63-41-M/02 –  Obchodní akademie, 78-42-M/02 – Ekonomické lyceum

 

 

Kvalita výuky
14
Zázemí a vybavení
13
Vstřícnost školy
14
Stravování
11
Nálada a spolužáci
14
 yasr-loader

8 komentářů u „Obchodní akademie Krupkovo náměstí“

 1. Napicu skola… snadné ucivo a kdyz se chcete dozvedet neco vic ucitele to stejne nevi, vsichni tady fetujou a to co vari v jidelne to by se ani jidlem nazyvat nedalo

  Odpovědět
 2. Průměrná obchodní akademie v Praze. Jsou zde dobří profesoři.ýhodou je určtiě taktéž možnost studovat ekonomické lyceum, takže pokud Vás blíže zajímavá biolgogie a odbdobné disciplíny, uričtě je to pravý obor. Určtiěou nevyhodou je již zmíněné menší tělocvična a v určité míře stísněné prostory ve škole.

  Odpovědět
 3. Dle mého názoru se jedná o jednu z nejlepších obchodních akademií v Praze. Učitelský sbor je příjemný a skutečně se snaží pomoci látku pochopit. Výhodou je určtiě taktéž možnost studovat ekonomické lyceum, takže pokud Vás blíže zajímavá biolgogie a odbdobné disciplíny, uričtě je to pravý obor. Určtiěou nevyhodou je již zmíněné menší tělocvična a v určité míře stísněné prostory ve škole.

  Odpovědět
 4. Právě se nacházím v maturitním ročníku. Z mého pohledu a pohledu naší třídy, se s námi nejedná velmi vstřícně. Je na nás velký tlak ze strany většiny profesorů a není s nimi momentálně příliš velká domluva.
  Na této škole jsem se setkala s převážně staršími profesory a názor na některé se během 4 let změnil. U angličtinářky se můj názor velmi zlepšil, naopak s profesory, kteří se vždy chovali v pohodě, to je momentálně k nevydržení.
  Co se týče vedení školy, domluva bývá na základě toho, jak moc oblíbený student jste.
  Otázka jídla v jídelně se letos velmi zlepšila s příchodem nových kuchařů!
  Náročnost školy je podle mého podstatně těžší, než se říká…dá se to ovšem zvládnout, stačí do školy opravdu chodit a průběžně se připravovat.

  Odpovědět
 5. Moje škola má velmi kvalitní zázemí, mnoho velmi dobrých profesorů a kvalitní školní vybavení. Dále je na škole moderní zrekonstruovaná jídelna, kde jsou nyní i noví velmi kvlitní kuchaři. Vedle školy je velký park Stromovka, takže je zde velmi dobré prostředí pro studium a odpočinek. Mezi nevýhody bych zařadil malou tělocvičnu a malou studovnu pro případ, když máte volné hodiny.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy