Obchodní akademie Holešovice

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – ŠJů

   Jméno: Obchodní akademie Holešovice

   Adresa: Jablonského 3 Praha 7 17000

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oaholesovice.cz

 

 

Od roku 2005 nese škola jméno Obchodní akademie Holešovice a v souvislosti se změnou názvu byly tehdy zrušeny učňovské obory. Dnes škola nabízí úplné středoškolské vzdělání s maturitou ve studijním oboru Obchodní akademie. Zaměřuje se především na cestovní ruch, mezinárodní obchod, bankovnictví, marketing a management. Výuka zaměření začíná ve 3. ročníku a novinkou je kulturní dědictví. Od prvního ročníku je novinkou zaměření na tenis a golf. Hlavním cílem školy je výchova flexibilních a kreativních odborníků obchodního a bankovního sektoru.

 

Délka studia: 4 roky – denní

Obory:  6341M02  – Obchodní akademie

 

 

Kvalita výuky
12
Zázemí a vybavení
11
Vstřícnost školy
11
Stravování
10
Nálada a spolužáci
11
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Obchodní akademie Holešovice“

  1. Příjemné prostředí, náročnost školy není vysoká. Vstřícní učitelé až na výjimky a dobré vedení k maturitě. Stravování je příšerné, škola nemá vlastní jídelnu a nejbližší je několik zastávek tramvají. Školní bufet neexistuje a někteří učitelé si myslí, že jejich předmět je ten jediný na světě. Jinak tuto školu hodnotím spíše kladně.

    Odpovědět
  2. Tahle škole je ta nejhorší možnost, kterou jsem si mohla vybrat. Učité z většiny absolutně bez zájmu někoho něco naučit. Z vlastní zkušenosti vím, že když jsem po delší nemoci potřebovala dohnat látku z matematiky tak pí. uč. Horáková nebyla ani po mnoha prosbách o vysvětlení nebo nějakém doučování mimo výuku mi vyhovět, nebo pomoci. Jsem šťastná, že jsem z této školy odešla a teď jsme na milion procent spokojená na střední škole elektrotechniky a strojenství na oboru ekonomika a podnikaní – finanční specialista.

    Odpovědět
  3. Vzhledem k tomu, že jsem měla velký úraz a znovu jsem se vrátila ke studiu, nemohu si ani v nejmenším na tuto školu stěžovat. Přístup učitelům na moji osobu je na jedničku a i když jsem byla na škole před úrazem, učitelé byli vždy vstřícní a milí. Spolužáci jsou stejní jako na každé škole, opravdu jde o štěstí jakou partu lidí dostanete. Jedinou chybu co tato škola má, je stravování. Stravovat se zde můžem jen z automatů a tam jsou samé nezdravé a sladké věci, naproti škole je mcdonald a stánek s pečivem.

    Odpovědět