Obchodní akademie Holešovice

   Jméno: Obchodní akademie Holešovice

   Adresa: Jablonského 3 Praha 7 17000

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oaholesovice.cz

 

 

Od roku 2005 nese škola jméno Obchodní akademie Holešovice a v souvislosti se změnou názvu byly tehdy zrušeny učňovské obory. Dnes škola nabízí úplné středoškolské vzdělání s maturitou ve studijním oboru Obchodní akademie. Zaměřuje se především na cestovní ruch, mezinárodní obchod, bankovnictví, marketing a management. Výuka zaměření začíná ve 3. ročníku a novinkou je kulturní dědictví. Od prvního ročníku je novinkou zaměření na tenis a golf. Hlavním cílem školy je výchova flexibilních a kreativních odborníků obchodního a bankovního sektoru.

 

Délka studia: 4 roky – denní

Obory:  6341M02  – Obchodní akademie

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 3 - “Obchodní akademie Holešovice

 1. Recenze od: Mary

  Příjemné prostředí, náročnost školy není vysoká. Vstřícní učitelé až na výjimky a dobré vedení k maturitě. Stravování je příšerné, škola nemá vlastní jídelnu a nejbližší je několik zastávek tramvají. Školní bufet neexistuje a někteří učitelé si myslí, že jejich předmět je ten jediný na světě. Jinak tuto školu hodnotím spíše kladně.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +2
 2. Recenze od: Kateřina Bláhová

  Tahle škole je ta nejhorší možnost, kterou jsem si mohla vybrat. Učité z většiny absolutně bez zájmu někoho něco naučit. Z vlastní zkušenosti vím, že když jsem po delší nemoci potřebovala dohnat látku z matematiky tak pí. uč. Horáková nebyla ani po mnoha prosbách o vysvětlení nebo nějakém doučování mimo výuku mi vyhovět, nebo pomoci. Jsem šťastná, že jsem z této školy odešla a teď jsme na milion procent spokojená na střední škole elektrotechniky a strojenství na oboru ekonomika a podnikaní – finanční specialista.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +3
 3. Recenze od: Sualla

  Vzhledem k tomu, že jsem měla velký úraz a znovu jsem se vrátila ke studiu, nemohu si ani v nejmenším na tuto školu stěžovat. Přístup učitelům na moji osobu je na jedničku a i když jsem byla na škole před úrazem, učitelé byli vždy vstřícní a milí. Spolužáci jsou stejní jako na každé škole, opravdu jde o štěstí jakou partu lidí dostanete. Jedinou chybu co tato škola má, je stravování. Stravovat se zde můžem jen z automatů a tam jsou samé nezdravé a sladké věci, naproti škole je mcdonald a stánek s pečivem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +3