Obchodní akademie Český Těšín

školaJméno: Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Adresa: Sokola-Tůmy 402/12, Český Těšín, 737 01

Typ školy: Veřejná

Web: obaka-cestesin.cz

 

Obchodní akademii Těšín je velmi dobře dostupná, nachází se v blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Pro zkvalitnění výuky jsou třídy modernizovány a některých předmětů se účastní i rodilí mluvčí. Žáci mohou odborné třídy navštěvovat před i po vyučování, pokud si budou chtít něco ujasnit. Pomoci budoucím absolventům má předmět fiktivní firma, kde si studenti mohou vyzkoušet simulaci reálného prostředí firmy. Ty nadanější mohou své práce prezentovat na Veletrhu fiktivních firem. Škola nabízí také zahraniční stáže, které jsou hrazeny z evropských projektů, či poznávací zájezdy a kulturní akce. Při výběru školy u této také jistě oceníte přípravu na mezinárodně uznávané certifikáty, ať už jazykové, tak i v oblasti IT a například i obchodní korespondence (psaní všemi deseti).

 

Obory:

 • 78-42-M/02 Ekonomické lyceum
  63-41-M/02 Obchodní akademie
  63-41-M/02 Obchodní akademie (vyučování s polským jazykem)

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

3 komentáře u „Obchodní akademie Český Těšín“

 1. Moc dobrá škola. Učitelé se snaží pomáhat za každou cenu a jsou obzvlášť vstřícní. Jsem tam spokojená.Výuka jazyků je super, matematika a odborné předměty taky. Naši školu můžu vřele doporučit a budu na ni vždy v dobrém vzpomínat.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 2. Se školou jsem velmi spokojená. Škola nabízí skvělé technické vybavení, téměř každá učebna má dataprojektor pro lepší výuku. Profesoři jsou vstřícní a velmi nápomocní.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 3. Škola poskytuje kvalitní výuku, má dobrou pověst. I když je to prý jedna z těžších škol, vše se dá zvládnout. V letošním školním roce přibylo hodně nové techniky. Učitelé jsou vstřícní.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy