Obchodní akademie Český Těšín

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Adresa: Sokola-Tůmy 402/12, Český Těšín, 737 01

Typ školy: Veřejná

Web: obaka-cestesin.cz

 

Obchodní akademii Těšín je velmi dobře dostupná, nachází se v blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Pro zkvalitnění výuky jsou třídy modernizovány a některých předmětů se účastní i rodilí mluvčí. Žáci mohou odborné třídy navštěvovat před i po vyučování, pokud si budou chtít něco ujasnit. Pomoci budoucím absolventům má předmět fiktivní firma, kde si studenti mohou vyzkoušet simulaci reálného prostředí firmy. Ty nadanější mohou své práce prezentovat na Veletrhu fiktivních firem. Škola nabízí také zahraniční stáže, které jsou hrazeny z evropských projektů, či poznávací zájezdy a kulturní akce. Při výběru školy u této také jistě oceníte přípravu na mezinárodně uznávané certifikáty, ať už jazykové, tak i v oblasti IT a například i obchodní korespondence (psaní všemi deseti).

 

Obory:

 • 78-42-M/02 Ekonomické lyceum
  63-41-M/02 Obchodní akademie
  63-41-M/02 Obchodní akademie (vyučování s polským jazykem)

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
2
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Obchodní akademie Český Těšín“

 1. Obchodní akademie v Českém Těšíne patří mezi menší školy, což je velké plus pro žáky i pro učitelé. Všichni se skvěle znají a vědí co od koho čekat. Učitelé jsou zde velice vstřícní, výuka je kvalitní. Jediná věc co bych naší škole mohla vytknout je málo mimoškolní praxe.

  Odpovědět
 2. Moc dobrá škola. Učitelé se snaží pomáhat za každou cenu a jsou obzvlášť vstřícní. Jsem tam spokojená.Výuka jazyků je super, matematika a odborné předměty taky. Naši školu můžu vřele doporučit a budu na ni vždy v dobrém vzpomínat.

  Odpovědět
 3. Se školou jsem velmi spokojená. Škola nabízí skvělé technické vybavení, téměř každá učebna má dataprojektor pro lepší výuku. Profesoři jsou vstřícní a velmi nápomocní.

  Odpovědět
 4. Škola poskytuje kvalitní výuku, má dobrou pověst. I když je to prý jedna z těžších škol, vše se dá zvládnout. V letošním školním roce přibylo hodně nové techniky. Učitelé jsou vstřícní.

  Odpovědět