OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Jan Polák

   Jméno: OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav

   Adresa: T. G. Masaryka 14 Mladá Boleslav 293 80

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.oamb.cz

 

 

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav nabízí celou řadu možností vzdělávání. Absolventi 4letého studia na obchodní akademii získají obchodně podnikatelské zaměření a jsou připraveni na různorodé činnosti od podnikání, přes peněžnictví až po sekretářské práce. Mohou se také dále profilovat na VOŠE vzdělávacím programem Finanční řízení, které studentům zajistí finanční gramotnost a možnost uplatnění jako odborní referenti. Pokud se však nespokojíte s diplomovaným specialistou, můžete pokračovat na vybraných soukromých VŠ a ve zkrácené době 2 let dokončit bakalářský titul. Součástí je také jazyková škola, kde se můžete lépe naučit jazyk. V případě stravování a ubytování může škola pomoct zařídit ve spolupráci s ostatními školami ve městě.

 

Délka studia: 3 roky, 4 roky – denní

Obory: 

OA: 63-41-M/02 – Obchodní akademie

VOŠE: 63-41-N/- Ekonomika a podnikání, 63-41-N/16 – Finanční řízení

Jazyková škola

 

 

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Mladá Boleslav“

 1. Pokuď nevíte, co v životě a hledáte školu v Mladé Boleslavi, jednoznačně doporučuji tuto školu. Škola Vám nabídne pěkný základ na vejšku ale hlavně do života. Každý ročník má 4 třídy po 30 studentech. Je to rozděleno na Ekonomický obor a Obchodní. Já studovala obchodní. Nálada tam je skvělá a spolužáci, záleží jaké chytnete, ale máte z hodně na výběr, takže určitě se s někým skamarádte a nebo budete jako my správná parta celá třída ;). Máte předměty jako psaní všemi deseti, ekonomiku, účetnictví, dozvíte se ze světa statistiky,jazyky na výběr máte angličitnu, němčinu, ruštinu, španělštinu. Začínáte dvěmi jazyky, ve třetím ročníku si můžete dát třetí jako volitelný a v nabídce volitelných je také cestovní ruch, který se taky do dnešní doby hodí. Do školy Vám stačí když se sem tam na to učení podíváte, ale že by ste se museli šprtatod rána do večera, to nehrozí. Většina učitelů jsou přátelští, snaží se pomáhata sem tam se zasmějete. Co se týče aktivit. Jedete na adaptační kurz, lyžařský kurz, sportovní kurz. Také máte povinné praxe, které se Vám také budouhodit do života ;). Ve čtvrtém ročníku pak prezentujete svůj životopis, kde Vás poslouchají různí
  důležití lidé z firem a třeba Vám rad, co zlepšit, aby jste uspěli v zaměstnání. Ve třetím ročníku Vás čeká obávaná ročníkovka. Je to první strach před maturitou, ale až ji budete mít za sebou, řeknete si, že to bylo v pohodě. Co se týče maturity, také se neni čeho bát. Ve čtvrtém ročníku opakujete důležité předměty i všechny otázky, které by Vás mohly zaskočit. Zkrátka nejlepší střední škola v Boleslavi!! Jen jedna nevýhoda a to, že není jídelna. Můžete chodit na Střední průmyslovou školu a nebo poblíž máte plno občerstvení a restaurací.

  Odpovědět
 2. Škola mi dala mnoho. Jsem se všemi profesory nadevše spokojená. Doporučuji tuto školu, jako volbu do další cesty vašim živote 🙂

  Odpovědět
 3. Běžná střední škola. Asi jako všude záleží na tom, jakého učitele zrovna chytnete. Nemá jídelnu. Pouze automaty, které stejně věčně nefungují.

  Odpovědět