OA a SOŠL, Opava

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p.o.

Adresa: Hany Kvapilové 1656/20, Opava, 74601

Typ školy: Veřejná

Web: www.oa-opava.cz

 

Škola nabízí vzdělání v pěti studijních oborech. Absolventi oboru Obchodní akademie mají znalosti v oblasti ekonomiky, statistiky, práv, daní i ekonomie. Uplatní se například jako ekonomové, mzdové účetní, analytici, asistenti či finanční nebo marketingoví referenti. Při studiu je možné vybrat si z pěti cizích jazyků. Obor Informační technologie prohloubí znalosti studentů v oblasti programování a rovněž i ekonomiky a účetnictví. Ekonomické lyceum je skvělou přípravou na navazující vysokoškolské studium. Absolventi oboru Marketing a logistika jsou připraveni na práci v marketingu, ale mezi jejich znalosti spadá i ovládání problematiky bankovnictví, pojišťovnictví. A absolventi oboru Provoz a ekonomika dopravy najdou své uplatnění na letištích, ve spedičních, dopravních a logistických firmách nebo například v různých firmách.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 78-42-M/02 Ekonomické lyceum
  • 18-20-M/01 Informační technologie
  • 37-42-M/01 Logistické a finanční služby
  • 63-41-M/02 Obchodní akademie
  • 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
9
Zázemí a vybavení
8
Vstřícnost školy
8
Stravování
7
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „OA a SOŠL, Opava“

 1. Dobrý den, nehlaste se na tuto školu a už vůbec ne na obor IT. Z hardwaru ani ekonomiky se zde nic moc nenaučíte – někteří nejmenovaní učitelé pomalu nechodí ani do hodin, nebo s výrazným zpožděním. Také počítejte s tím, že jeden učitel programování si spíše než vzdělání a rady svým studentům řeší vlastní byznys.

  Odpovědět
 2. Tato škola dokáže žáky připravit jak na další studium tak na pracovní poměr. Učitelé jsou zde vstřícní a ochotní. Vybavení školy by mohlo být lepší.

  Odpovědět