Mendelovo gymnazium Opava – MGO

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Petr Štefek

   Jméno: Mendelovo gymnazium Opava

   Adresa: Komenského 5, 746 01 Opava

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.mgo.opava.cz

 

 

Mendelovo gymnazium Opava nabízí vzdělání podle generalizovaného plánu platného pro gymnázia na 4 nebo 8 let. Může se pyšnit celou řadou významných absolventů, velkým počtem mediálních článků tykajících se úspěchů studentů nebo kvalitním vybavením školy. Samozřejmostí jsou proto například moderně vybavené PC učebny nebo pokrytí wi-fi signálem. Nově byly také dokončeny 3 posluchárny. Jídelna je součástí budovy a k dispozici je na výběr ze 3 čerstvě připravených jídel.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81  – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „Mendelovo gymnazium Opava – MGO“

 1. Mendelovo gymnázium je nejlepší škola v Opavě, jsou zde kvalitní a vstřícní učitelé, příjemné prostředí, velká tělocvična a dvůr. Navíc se zde pořádá mnoho akcí a přednášek. Rozhodně doporučuji.

  Odpovědět
 2. Super škola, mám radost že jsem zde mohl chodit. Super profesoři i spolužáci,vstřícnost od školy obrovská, jídlo skvělé 😀

  Odpovědět
 3. Jsem již absoloventem této školy a musím ji zhodnotit pozitivním dojmem. Celková kvalita výuky je sice určena učitelem a proto se může velice lišit. Velké plus má škola v přístupu k žákům, kde na žáka není vyvíjen žádný tlak dokud mu opravdu nehrozí propadnutí. Ředitel je obrovské + školy, jelikož je to starší, moudrý a velice vtipný člověk, žádný morous. Také ve všeobecném městkém průzkumu má škola nejlepší stravovací systém ze všech v Opavě. Bohužel, přesto, že vybavenost školy odpovídá typu školy je repertuár, hlavně fyzikálních pomůcek, značně zastaralý. Další mínus je také to, že venkovní omítka a vzhled školy není nikterak dobrý a proto hodně lidí odpuzuje od pohledu.

  Odpovědět
 4. Mendelovo gymnázium je dle mého názoru jedna z nejlepších škol v Moravskoslezském kraji a jsem moc rád, že mám možnost na této střední škole studovat a vážím si toho. Doufám, že Mendelovo gymnázium dosáhne i v budoucnu takových výborných studijních výsledků jako doposud.

  Odpovědět