Karlínská OA a VOŠ ekonomická, Praha

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Adresa: Kollárova 5/271, Praha 8 – Karlín, 18600

Typ školy: Veřejná

Web: www.kollarovka.cz

 

Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická poskytuje kvalitní vzdělání, klade důraz na finanční gramotnost studentů, znalosti cizích jazyků (výuka některých odborných předmětů probíhá v cizích jazycích) a také na získání praxe v oboru během studia. Budova školy je moderně vybavena. Absolvent získá potřebné znalosti buď v oblasti cestovního ruchu, firemních financí nebo ekonomii a podnikání. Vždy záleží na tom, jaké studijní zaměření si zvolí. Podle toho může po ukončení studia pracovat buď v cestovních agenturách a kancelářích, pokračovat ve studiu na vysoké škole nebo najít svou vysněnou pozici ve státní správě.

Obor:

  • 63-41-M/02 Obchodní akademie

 

Délka studia:

  • 4 roky

Kvalita výuky
8
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
8
Stravování
7
Nálada a spolužáci
6
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Karlínská OA a VOŠ ekonomická, Praha“

  1. Studuju už 4. rokem na této škole, za tuto dobu škola prošla spoustou změn jako je nové vedení. S novým vedením přišla i spousta nesmyslných změn. Škola se chlubila se svou krátkou výukou max. do 14 hod. V dnešních dnech jste rádi když nevyjdete ve 16 hod. Tento rok máme dvojí nesmyslné zvonění, kdy do hodiny zvoní zvonek na znamení začátku hodiny v jiných třídách a tak podobně, nemluvě o tom že tento rok sami učitelé pořádně nevědí co a jak a ptají se studentů. Tento chaos je způsoben změnou ředitelů, ale za mě si tahle škola hraje až moc na prestižní. Všechno nám je podáváno jako ,,je to pro vaší bezpečnost“ ale spíše je to omezující. Máme zavedené propustky, když třeba z důvodu nevolnosti musíte školu opustit, vyplníte uvolnění a ještě propustku, školská rada je hezká, ale stejně se nic nezmění, neslyšel jsem jinou větu než probereme a nebo zamítnuto.
    V poslední řadě musím říct, že si na této škole opravdu cením pár učitelů, který rozhodně mají co říct a jejich práce je evidentně baví, pár takovejch bude na každé škole. Těžko říct jak to bude po mém odchodu, ale upřímně se těším a odmaturuju. Jméno z důvodu mého dosavadního studentského působení raději neuvedu.

    Odpovědět