Jiráskovo gymnázium Náchod

Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Kozuch
   Jméno: Jiráskovo gymnázium Náchod

   Adresa: Řezníčkova 451 Náchod

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymnachod.cz

 

 

 

Jiráskovo gymnázium je Fakultní školou Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Pokud se rozhodnete pro studium na této škole, o váš volný čas bude šlechetně postaráno. Na své si přijdou šachoví hráči, dokonce i tací, kteří umějí zacházet s Frisbee nebo se o to chtějí pokusit. Ani pěvci a herci nejsou opomíjeni, škola má své vlastní studentské divadlo, které také nese patřičný název – DRED. Umělecky orientovaní jedinci se tedy nemusí bát o svůj potenciál, mohou ho dále rozvíjet i pomocí studentského sdružení Per artes, které několikrát ročně organizuje setkání a rozšiřuje tak vědomostní kapacity svých studentů. A o pověst školy se nebojte, v roce 1997 oslavila stoleté výročí, podíváte-li se do kalendáře, tak už je to nějaký ten pátek.

 

Délka studia: 4 roky, 8let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

6 komentářů u „Jiráskovo gymnázium Náchod“

 1. Dnes už mám krásnou manželku, pilotní průkaz, vysokoškolský titul, motorku a 3 nemovitosti. Dlužno dodat, že z této školy jsem vyšel v roce 1998 jako nepoužitelná troska. S pozdravem J.

  Odpovědět
 2. Jiráskovo gymnázium v Náchodě je báječná střední škola, která umožňuje všem svým studentům prožít krásné čtyři roky a poskytuje přitom i kvalitní vzdělání. Líbí se mi, že je otevřená novým věcem a pořád se tam něco děje. Navíc často pořádá zájezdy a výměnné pobyty, dokonce nabízí i šanci studovat rok v Německu na partnerském gymnáziu v Georgsmarienhütte.

  Odpovědět
 3. Jsem žákem gymnázia už osmý rok. A kdybych se měla znova rozhodovat, neměnila bych. Naprosto skvělý kolektiv (alespoň naše třída), vstřícní učitelé, kteří rádi pomohou a vyslechnou. Kvalita výuky se mi nezdá ve všech směrech na takové úrovni, jak by asi měla , ale věřím, že jinde to není o moc lepší.

  Odpovědět
 4. Tato škola se mi líbí, jsou tu milí učitelé, občas samozřejmě mají své mouchy (např. častá domácí příprava), ale možná právě díky tomu máme jako škola výborné výsledky v celém kraji. Kdybych si měla vybrat, šla bych sem znovu.

  Odpovědět
 5. Oceňuji širokospektrální zaměření této školy. Díky volitelným seminářům má student možnost si osvojit základy pro jeho budoucí zaměření.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy