Jiráskovo gymnázium Náchod

Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Kozuch
   Jméno: Jiráskovo gymnázium Náchod

   Adresa: Řezníčkova 451 Náchod

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymnachod.cz

 

 

 

Jiráskovo gymnázium je Fakultní školou Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Pokud se rozhodnete pro studium na této škole, o váš volný čas bude šlechetně postaráno. Na své si přijdou šachoví hráči, dokonce i tací, kteří umějí zacházet s Frisbee nebo se o to chtějí pokusit. Ani pěvci a herci nejsou opomíjeni, škola má své vlastní studentské divadlo, které také nese patřičný název – DRED. Umělecky orientovaní jedinci se tedy nemusí bát o svůj potenciál, mohou ho dále rozvíjet i pomocí studentského sdružení Per artes, které několikrát ročně organizuje setkání a rozšiřuje tak vědomostní kapacity svých studentů. A o pověst školy se nebojte, v roce 1997 oslavila stoleté výročí, podíváte-li se do kalendáře, tak už je to nějaký ten pátek.

 

Délka studia: 4 roky, 8let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

5 komentářů u „Jiráskovo gymnázium Náchod“

 1. Jiráskovo gymnázium v Náchodě je báječná střední škola, která umožňuje všem svým studentům prožít krásné čtyři roky a poskytuje přitom i kvalitní vzdělání. Líbí se mi, že je otevřená novým věcem a pořád se tam něco děje. Navíc často pořádá zájezdy a výměnné pobyty, dokonce nabízí i šanci studovat rok v Německu na partnerském gymnáziu v Georgsmarienhütte.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 2. Jsem žákem gymnázia už osmý rok. A kdybych se měla znova rozhodovat, neměnila bych. Naprosto skvělý kolektiv (alespoň naše třída), vstřícní učitelé, kteří rádi pomohou a vyslechnou. Kvalita výuky se mi nezdá ve všech směrech na takové úrovni, jak by asi měla , ale věřím, že jinde to není o moc lepší.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 3. Tato škola se mi líbí, jsou tu milí učitelé, občas samozřejmě mají své mouchy (např. častá domácí příprava), ale možná právě díky tomu máme jako škola výborné výsledky v celém kraji. Kdybych si měla vybrat, šla bych sem znovu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 4. Na této škole se studuje velice dobře. Většina profesorů mi vyhovuje. Lidé na škole jsou také super.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 5. Oceňuji širokospektrální zaměření této školy. Díky volitelným seminářům má student možnost si osvojit základy pro jeho budoucí zaměření.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy