Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Podzemnik

 

   Jméno: Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava

   Adresa: Gustava Klimenta 493/3 Ostrava-Poruba

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.jazgym.cz

 

 

 

Jazykové gymnázium s dlouholetou tradici. Čestný název Jazykové gymnázium Pavla Tigrida nese od roku 2005. Škola je situována v atraktivní části Městské památkové zóny Ostrava-Poruba a prošla si celou řadou oprav a rekonstrukcí – může tedy nabídnout moderní vnitřní vybavení učeben včetně informační a výpočetní techniky. Je velice dobře dopravně dostupná vzhledem k MHD včetně vlakového nádraží Ostrava-Svinov. Škola nemá možnost ubytování, nicméně je možno využít domovů mládeže blízkých středních škol. Ve školním roce 2004/05 došlo k navýšení kapacity na 600 studentů a současně byla rozšířena nabídka o šestiletý vzdělávací cyklus oboru 79-41-K/608 – Gymnázium živé jazyky.

 

Délka studia: 4 roky, 6 let (živé jazyky) – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/608 (živé jazyky) – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava“

 1. Na této škole jsem studovala čtyři roky a musím konstatovat, že to byly skvělé roky. Pedagogický sbor byl vždy ochotný a vše se dalo po domluvě nějak vyřešit. V této škole jsem také potkala mnoho nových lidí, za které jsem vděčná. Škola sice není plně a dokonale technicky vyplněna, ale věřím že k tomu směřuje.Například učebna přírodních věd je vybavena spíše starším typem pomůcek, ale vše co chybí v pomůckách, doženou profesoři svou houževnatostí. Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych se rozhodla jinak při výběru střední školy, moje odpověď by byla ne!

  Odpovědět
 2. Naše škola je na jednu stranu prestižní,učíme se v ní mnoho předmětů,jelikož to je gymnázium.Mnoho lidí by mohlo říct,že je jednoduchá,avšak opak je pravdou.Musíte se na této škole učit,protože kdyby ne,tak ihned vyletíte a myslím,že to nikdo nechce.Někteří učitelé vám sice budou lézt na nervy,ale na jaké škole to tak není že? Na druhou stranu musím říct,že tahle škola vás naučí mnoho věcí do života a s ní dokážete sehnat lepší uplatnění ,za lepší výši výdělku.

  Odpovědět
 3. Škola na které studuji má dlouholetou historii a renomé. Je to gymnázium s rozšířenou výukou cizích jazyků týmem kvalitních učitelů. Někdy mi chybí trochu aktivity a interesovanosti do mimoškolních projektů, nicméně školu doporučuji, kdo se chce aktivně věnovat studiu cizích jazyků.

  Odpovědět
 4. Tato škola mě strašně moc naučila… Co se týče úrovně je na tom opravdu skvěle. Moc jsem se toho dozvěděla a s jazyky jsem teď úplně na jiné úrovni. Všichni jsou tam moc příjemní. Jak učitelé, tak vedení . Možnost konzultovat problémy s vedením. Úžasná ředitelka.

  Odpovědět