IUVENTAS – Soukromé gymnázium a SOŠ

školaJméno: IUVENTAS – Soukromé gymnázium a Střední odborná škola, s. r. o.

Adresa: Kounicova 1320/ 2, Ostrava-Moravská Ostrava, 70200

Typ školy: Soukromá

Web: https://iuventas.cz

 

Ve škole IUVENTAS vládne přátelská atmosféra. Škola podporuje rozvoj osobnosti studenta, respektuje právo na jeho vlastní názor a mimo jiné klade velký důraz na spolupráci s rodiči a jejich informovanost. Samozřejmostí je individuální přístup k žákům. Dále škola podporuje praktické činnosti a dovednosti studentů v přírodovědných předmětech: biologii, fyzice a chemii a důraz je kladen také propojení teorie s praxí. Žáci Pedagogického a Zdravotnického lycea mají 14 denní povinnou souvislou praxi ve 3. a 4. ročníku.

 

Obory:

 • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)
 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 78-42-M/03 Pedagogické lyceum
 • 78-42-M/05 Přírodovědné lyceum
 • 78-42-M/04 Zdravotnické lyceum

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

2 komentáře u „IUVENTAS – Soukromé gymnázium a SOŠ“

 1. Bohužel nemůžu tuhle školu chválit. Moje neteř tam šikanovali a jen proto, že má sestra je neslyšící a ještě když odešla na jinou školu, tak chtějí po ni aby zaplatila 20000 tisíc ikdyz ve smlouvě mají 6000 tisíc Kč, které zaplatila. Tvrdili ji, že tam rok nechodila a proto musí zaplatit 20000. Přitom od prosince byla řádně přihlášena na jiné škole v Šilherovicich. Doklad máme. A ještě přesto to předali na vymáhání, kde me sestře vyhrožují. Podáváme na školu trestné oznámení..

  Odpovědět
 2. Soukromé gymnázium Iuventas, poskytuje svým žákům skvělé podmínky pro studium a volnočasové aktivity. Studentům, kteří potřebují individuální program, vychází všemožně vstříc a učitelé poskytují veškeré materiály ke studiu těchto studentů bez jakýchkoliv problémů. V případě konzultací, doučování nebo jiných poradenství jsou velmi aktivní. Tuto školu mám velmi rád. Letos maturuji a budu na ni dobře vzpomínat.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy