Integrovaná střední škola živnostenská

U_libeňského_zámku,_gymnázium

Integrovaná střední škola živnostenská

 

   Jméno: Integrovaná střední škola živnostenská

   Adresa: Škroupova 13 Plzeň 301 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.issziv.cz

 

 

 

Škola nabízí tří a čtyřleté studijní obory s výučním listem či maturitou. Zaměřuje se především na rozvíjení individuálních schopností a praktických dovedností žáků. Nechybí ani účasti v rámci různých českých a mezinárodních projektů. Například v mezinárodní soutěži s účastí zástupců EU Módna línia mladých v Prešově v roce 2009 zvítězily žákyně v kategorii Vycházkové oděvy kolekcí Esta primavera. Absolventi učebních oborů jsou dobře připraveni jak do praxe, tak k pokračování na nástavbovém studiu. Škola je členem Asociace oděvních a textilních škol a Asociace kadeřnických a kosmetických škol.

 

Délka studia: 3-4 roky – denní

Obory:  Oděvnictví, Krejčí, Podnikání, Ekonomika a podnikání, Kosmetické služby, Kadeřník, Modelářství a návrhářství oděvů

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 5 - “Integrovaná střední škola živnostenská

 1. Recenze od: Baruš

  Nejvíce mě na naší škole mrzí stravování. Ve školním bufítku to není zrovna ideální, ale co se dá dělat. Jinak bych řekla, že je to super škola s dobrým zaměřením

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 2. Recenze od: alena

  Na naší škole jsem velice spokojená. Máme výborné učitele, kteří se nebojí s námi komunikovat a vysvětlit nám látku. Jsem ráda že jsem se vydala právě na tuto školu, akorát bych přivítala lepší rozvrhnutí rozvrhu. Myslím že ve vylepší by nebyl zas takový problém.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 3. Recenze od: Nika

  Živnostenská škola je pro ty co chtějí studovat obory jako Kosmetička,Kadeřnice,Návrhář atd.Na škole jsou dobří učitelé cizího jazyka,a samozřejmě i jiných předmětů.Škola je velmi dobře vybavena počítačovými učebnami,třídami s projekcemi.Každý má možnost se podívat na počítače ve svém volnu.Bohužel ve škole není jídelna pouze bufet,kde je ale také výběr..Kadeřnice a kosmetičky mají plně vybavený salón který je otevřený pro veřejnost..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 4. Recenze od: jenifer.h

  Na naší škole mi vadí že tam máme jen bufet a nemame k dispozici žádnou jídelnu. Také když reprezentujeme školu v nějaké soutěži, tak se naše škola o nás moc nepostará, my tam jedeme třeba na celý den,všechny ostatní školy tam mají zařízený obědy a mi nic. To mi také dost vadí.Jinak nic jiného bych naší škole asi neměla za zlé.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 5. Recenze od: M.P.

  JAKO KAŽDÁ ŠKOLA I TAHLE MÁ SVÉ PRO A PROTI , VYBAVENOST ŠKOLY JE DOSTAČUJICÍ PRO STŘEDNÍ STUDENTY.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0