Integrovaná střední škola živnostenská

recenze školy
Integrovaná střední škola živnostenská

Jméno: Integrovaná střední škola živnostenská

Adresa: Škroupova 13 Plzeň 301 00

Typ školy: Veřejná

Web: www.issziv.cz

 

 

Škola nabízí tří a čtyřleté studijní obory s výučním listem či maturitou. Zaměřuje se především na rozvíjení individuálních schopností a praktických dovedností žáků. Nechybí ani účasti v rámci různých českých a mezinárodních projektů. Například v mezinárodní soutěži s účastí zástupců EU Módna línia mladých v Prešově v roce 2009 zvítězily žákyně v kategorii Vycházkové oděvy kolekcí Esta primavera. Absolventi učebních oborů jsou dobře připraveni jak do praxe, tak k pokračování na nástavbovém studiu. Škola je členem Asociace oděvních a textilních škol a Asociace kadeřnických a kosmetických škol.

 

Obory: 

 • Oděvnictví, Krejčí, Podnikání, Ekonomika a podnikání, Kosmetické služby, Kadeřník, Modelářství a návrhářství oděvů

 

Délka studia:

 • 3-4 roky – denní

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
3
Stravování
1
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

5 komentářů u „Integrovaná střední škola živnostenská“

 1. Nejvíce mě na naší škole mrzí stravování. Ve školním bufítku to není zrovna ideální, ale co se dá dělat. Jinak bych řekla, že je to super škola s dobrým zaměřením

  Odpovědět
 2. Na naší škole jsem velice spokojená. Máme výborné učitele, kteří se nebojí s námi komunikovat a vysvětlit nám látku. Jsem ráda že jsem se vydala právě na tuto školu, akorát bych přivítala lepší rozvrhnutí rozvrhu. Myslím že ve vylepší by nebyl zas takový problém.

  Odpovědět
 3. Živnostenská škola je pro ty co chtějí studovat obory jako Kosmetička,Kadeřnice,Návrhář atd.Na škole jsou dobří učitelé cizího jazyka,a samozřejmě i jiných předmětů.Škola je velmi dobře vybavena počítačovými učebnami,třídami s projekcemi.Každý má možnost se podívat na počítače ve svém volnu.Bohužel ve škole není jídelna pouze bufet,kde je ale také výběr..Kadeřnice a kosmetičky mají plně vybavený salón který je otevřený pro veřejnost..

  Odpovědět
 4. Na naší škole mi vadí že tam máme jen bufet a nemame k dispozici žádnou jídelnu. Také když reprezentujeme školu v nějaké soutěži, tak se naše škola o nás moc nepostará, my tam jedeme třeba na celý den,všechny ostatní školy tam mají zařízený obědy a mi nic. To mi také dost vadí.Jinak nic jiného bych naší škole asi neměla za zlé.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy