Hotelová škola Brno

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Hotelová škola s.r.o.

Adresa: Bosonožská 9, Brno, 62500

Typ školy: Soukromá

Web: http://www.hotskolabrno.cz/

 

Soukromá Hotelová škola s.r.o. v Brně nabízí získání kvalitního vzdělání. Uchazeči si mohou vybrat ze dvou oborů: hotelnictví a obchodní akademie. Během studia absolvují žáci odborné praxe a moou též vycestovat do zahraničí v rámci studijní stáže. Pokud mají studenti zájem, mohou absolvovat i celou řadu kurzů, například kurz barmanství, sommeliérství či baristický kurz. Absolventi školy mají široké spektrum uplatnění a mohou též pokračovat ve studiu na vysoké škole.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 65-42-M/01 Hotelnictví
  • 63-41-M/02 Obchodní akademie

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
9
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
8
Stravování
9
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Hotelová škola Brno“

 1. Dcera ještě ani nenastoupila a už je komunikace naprosto katastrofální. Neodpovídají na emaily, po několikáté urgenci pokládání telefonu.
  Nedodržení slibů, druhý den je vše jinak než jak slíbili předchozí den. Hlavní je ovšem zaplatit velké částky za jakékoliv drobné služby.

  Odpovědět
  • Dcera ještě ani nenastoupila a už je komunikace naprosto katastrofální. Neodpovídají na emaily, po několikáté urgenci pokládání telefonu.
   Nedodržení slibů, druhý den je vše jinak než jak slíbili předchozí den. Hlavní je ovšem zaplatit velké částky za jakékoliv drobné služby.

 2. Škola se sice snaží nabídnout studentům určité vzdělání, akorát přístup vedení a neustálé zdražování školného mnoho budoucích studentů odlákávají.

  Odpovědět