Hotelová škola Mariánské Lázně, p.o.

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Adresa: Komenského 449/2, Mariánské Lázně, 35301

Typ školy: Veřejná

Web: https://hotelovaskola.cz

 

Hotelová škola Mariánské Lázně je škola s dlouholetou tradicí. Dokonce je nejstarší hotelovou školou v České republice. Absolventi školy jsou perfektně připraveni na výkon povolání ve zvoleném oboru, protože během studia absolvují celou řadu odborných předmětů a také povinné odborné praxe. K jejich výkonu si mohou zvolit jak instituci ležící v České republice, tak i instituci zahraniční. Mezi odborné předměty, které studenty čekají patří například nauka o potravinách, o výživě, hotelový provoz či technologie přípravy pokrmů. Škola je výborně vybavena a disponuje několika cvičnými kuchyněmi, dvěma restauracemi a dvěma salonky a také prostornou letní terasou.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s výučním listem:
  • 65-51-H/01 Kuchař – číšník (Kuchař, kuchařka)
  • 65-51-H/01 Kuchař – číšník (Číšník, servírka)
 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 65-42-M/01 Hotelnictví
 • Vyšší odborné vzdělání:
  • 65-41-L/51 Gastronomie

 

Délka studia:

 • 2 roky, 3 roky, 4 roky
Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Hotelová škola Mariánské Lázně, p.o.“

 1. Mariánky jsou skvělou školou ale bohužel i zde i stupeň kvality výuky klesá, učitelé na praxích z vás rádi něco udělají ale jen pokud projevíte zájem v opačném případě můžete dál sedět jako stádo ovcí. Jinak ve škole je spousta moderního vybavení. A hlavně v okolí je spousta kaváren, restaurací, čajovna, parků a kolonáda s prameny.

  Odpovědět
 2. Škola má velice velice NÍZKOU kvalitu odborné výuky, 4 roky studujete a nenaučíte se z číšnické práce absolutně nic, protože všechny odborné kurzy jako např.: someliérský kurz, baristický kurz, barmanský kurz, kurz na krájení ovoce a zeleniny tkzv. carving, a tak dál si musíte hradit sami! A to za NEMALÉ ceny… takže pokud si přejete vystudovat tuto školu s tím, že se budete profesně věnovat gastronomii, vyhněte se tomuto místu. A taky VELKÉ MEMENTO, berou se tu ve velkém drogy, a všichni učitelé o tom ví a pan ředitílek ( taková lišička ) to nijak efektivně neřeší…
  Takže, tohle bylo potřeba abyste věděli….

  Odpovědět