Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, p.o.

Adresa: U Balvanu 764/16, Jablonec nad Nisou, 46601

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymjbc.cz

 

Gymnázium U Balvanu v Jablonci nad Nisou nabízí možnost kvalitního čtyřletého všeobecného studia s maturitou. Škola má více jak sedmdesáti-pětiletou tradici a spolupracuje nejenom s vysokými českými školami, ale také se zahraničními středními školami a mezinárodními institucemi. Během studia se žáci mohou účastnit exkurzí, výměnných pobytů i soutěží. Absolventi školy dosahují vysoké úspěšnosti při přijímacích zkouškách na vysoké školy.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou“

 1. Naše škola má opravdu dobrou kvalitu výuky a k tomu zde panuje přátelská nálada. Profesoři nám vycházejí vstříc a snaží se, abychom celých 8 let dokázali projít jako jedna ucelená parta. Rozhodně nelituji rozhodnutí, které jsem před 8 lety udělala a to přihlášení na toto gymnázium.

  Odpovědět
 2. Jedná se o velmi kvalitní gymnázium s rodinným prostředím. Mínusem je stáří školy a školního vybavení. Má svou tradici a výbornou pověst. Žáci se zde naučí velmi mnoho. Ve školní jídelně vaří výborné jídlo.

  Odpovědět
 3. Za sebe musím říci, že jsem ráda, že jsem chodila právě sem. Skvělý individuální přístup. Měla jsem štěstí na učitele. Chápali mé problémy a snažili se mi vyjít vstříc, i když věděli, že jsem líná se učit.

  Odpovědět
 4. Poměrně náročná škola, ale dost naučí. Super je rodinná atmosféra, pokud chcete a máte rozumné důvody vše se dá domluvit. Zázemí je sice starší, ale co se týče techniky, vše je fajn. Cením individuální přístup.

  Odpovědět
 5. Profesoři jsou vstřícní, vše se dá domluvit i u profesorů, kteří jsou považování za přísnější. Jinak škola je starší ale technicky dobře vybavená. Chtěla bych vyzdvihnout kvalitu výuky u českého jazyka, matematiky, dějepisu, angličtina, a biologie. Sice předměty byly náročnější ale znalosti ze střední školy značně využívám na škole vysoké.

  Odpovědět