Gymnázium, Třeboň

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Adresa: Na sadech 308, Třeboň, 37901

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymtrebon.cz

 

Gymnázium Třeboň poskytuje všeobecné vzdělání, které slouží zejména jako příprava na následující studium na vysoké škole. Škola nabízí svým žákům výbornou úroveň výuky cizích jazyků, společně i s vysokou kvalitou dalších předmětů. Žáci studují v moderních prostorech a ve vyšších ročnících mají možnost zvolit si svou specializaci dle vlastních preferencí. Ve škole panuje rodinná atmosféra. Cílem učitelského sboru je vychovat ze studentů individuální lidské bytosti, které budou mít všestranný rozhled.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)
  • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let
Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium, Třeboň“

 1. Po výukové stránce je škola na vysoké úrovni. I když je to malé gymnázium, vybavení má lepší než gymnázia například v Českých Budějovicích. Nevýhoda je pouze, že je v malým městě.

  Odpovědět
 2. Po nástupu nové paní ředitelky se organizace školy o mnoho zlepšila. Občas je ale o náhodě a o štěstí, jakého učitele zrovna dostanete. Určitě bych vyzdvihla vysokou úroveň výuky matematiky, chemie, fyziky a angličtiny (u té ovšem jen u některých učitelů).
  Škola nabízí nespočet kroužků – od volejbalu, florbalu, fotbalu až po tzv. „úterky po škole ve škole“ s možností neplaceného kroužku italštiny, latiny, florbalu, volejbalu a mnoho dalšího.
  Velkým plusem je inovativnost paní ředitelky, která obohacuje výuku mnoha akcemi, exkurzemi (i volitelnými) a zájezdy. Vedení školy je ochotné naslouchat a řeší každý problém pro zlepšení kvality výuky.
  Školu tedy vřele doporučuji.

  Odpovědět