Gymnázium Třebíč

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Střední škola
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Ria

   Jméno: Gymnázium Třebíč

   Adresa: Masarykovo nám. 9/116, Třebíč, 674 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gtr.cz

 

 

Gymnázium Třebíč nabízí všeobecné znalosti v oborech vyučovaných 4 a 8 let. Jedná se o jedno z nejstarších gymnázií na Moravě s řadou významných absolventů – například Vítězslav Nezval, Bedřich Fučík a další.  Cílem školy je připravit na vysoké školy a dobré uplatnění v budoucím životě. Je zde snaha o moderní a kvalitní zázemí, pozitivní přístup ke studiu a vytváření určitého hodnotové systému u svých žáků. Škola má také možnost výměnných pobytů a další spolupráce díky zahraničním partnerům. Stravování je k dispozici v centrální školní jídelně Třebíč, která je nedaleko školy.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory: 79-41-K/4179-41-K/81 – Gymnázium (všeobecné)

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Gymnázium Třebíč“

 1. Já ten gympl miluju! Byla jsem vždycky podivný, ale nadaný dítě, co by si nikdy nenašlo kamarády za základce, ale díky osmiletému studiu zde je mám! Na VŠ funguji úplně bez problému!

  Odpovědět
 2. Gymnázium v Třebíči je rozhodně dobrá škola v přípravě na vysokou školu . Učitelská kvalita je (až na pár výjimek) je velice vysoká, bohužel vybavení školy poměrně zaostává a místy připadá dobu o 100 let zpátky. Kolektiv je na Gymnáziu velice vstřícný a rozhodně se zde člověk nemusí bát, že by spadl pod špatný „gang“.
  Gymnázium hodnotím jako všeobecnou školu s širokým rozhledem, ze které jde jít na téměř jakoukoliv VŠ.

  Odpovědět
 3. S Gymnáziem v Třebíči jsem velmi spokojená. Mají tu dobré učitele co mnoho naučí a hlavně nám dávají i rady do života, které se neztratí. Dobré vybavení, a čeká ji výměna oken, což bude super. Jsem ráda, že jsem se pro tuto školu rozhodla.

  Odpovědět
 4. Když jsem nastoupila na školu tak to bylo těžké, ale nakonec jsem ráda,že jsem na Gymnázium do Třebíče šla! Učitelé mají zájem o studenty a studenty pak baví výuka víc nez se znudeným ucitelem. Tato skola má u me obrovské plus!

  Odpovědět