Gymnázium Třebíč

   Jméno: Gymnázium Třebíč

   Adresa: Masarykovo nám. 9/116, Třebíč, 674 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gtr.cz

 

 

Gymnázium Třebíč nabízí všeobecné znalosti v oborech vyučovaných 4 a 8 let. Jedná se o jedno z nejstarších gymnázií na Moravě s řadou významných absolventů – například Vítězslav Nezval, Bedřich Fučík a další.  Cílem školy je připravit na vysoké školy a dobré uplatnění v budoucím životě. Je zde snaha o moderní a kvalitní zázemí, pozitivní přístup ke studiu a vytváření určitého hodnotové systému u svých žáků. Škola má také možnost výměnných pobytů a další spolupráce díky zahraničním partnerům. Stravování je k dispozici v centrální školní jídelně Třebíč, která je nedaleko školy.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory: 79-41-K/4179-41-K/81 – Gymnázium (všeobecné)

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 3 - “Gymnázium Třebíč

 1. Recenze od: holyduke

  Gymnázium v Třebíči je rozhodně dobrá škola v přípravě na vysokou školu . Učitelská kvalita je (až na pár výjimek) je velice vysoká, bohužel vybavení školy poměrně zaostává a místy připadá dobu o 100 let zpátky. Kolektiv je na Gymnáziu velice vstřícný a rozhodně se zde člověk nemusí bát, že by spadl pod špatný “gang”.
  Gymnázium hodnotím jako všeobecnou školu s širokým rozhledem, ze které jde jít na téměř jakoukoliv VŠ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 2. Recenze od: KT

  S Gymnáziem v Třebíči jsem velmi spokojená. Mají tu dobré učitele co mnoho naučí a hlavně nám dávají i rady do života, které se neztratí. Dobré vybavení, a čeká ji výměna oken, což bude super. Jsem ráda, že jsem se pro tuto školu rozhodla.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 3. Recenze od: GTR

  Když jsem nastoupila na školu tak to bylo těžké, ale nakonec jsem ráda,že jsem na Gymnázium do Třebíče šla! Učitelé mají zájem o studenty a studenty pak baví výuka víc nez se znudeným ucitelem. Tato skola má u me obrovské plus!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1