Gymnázium Šternberk

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Šternberk

Adresa: Horní náměstí 167/5, Šternberk, 78501

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymst.com

 

Snahou školy je vytvoření podmínek pro vstřícný přístup k žákům se smyslem pro vzájemnou komunikaci, pochopení a toleranci. Školní vzdělávací program nese název -– ECCE HOMO. Ten vychází z biblického zvolání Piláta „Ecce Homo – Ejhle člověk“ a vyjadřuje snahu všech učitelů gymnázia vidět v každém žákovi především člověka, ne jen žáka. Škola chce být prostředím, ve kterém se žákům nejen dostává kvalitní a kvalifikované vzdělávací péče, ale zároveň se žáci ve škole cítí bezpečně a spokojeně. Gymnázium nabízí dva obory: čtyřletý a osmiletý. U čtyřletého studijního oboru lze zvolit studijní program s rozšířenou výukou anglického jazyka.

 

Obory: 

  • 79-41-K/41 Gymnázium
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

 

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
3
Stravování
5
Nálada a spolužáci
5
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium Šternberk“

  1. Tato škola je velice kvalitní. Naleznete zde čtyřleté i osmileté studijní obory. Čtyřleté studium je buď všeobecné, nebo se zaměřením na anglický jazyk. Největším kladem jsou zdejší profesoři. Jsou to opravdu lidé na svém místě. Další výhodou je volba seminářů rozšiřujících znalosti v předmětech, které vás osobně zajímají. Naše škola také spolupracuje s Univerzitou Palackého a Masarykovou univerzitou. Často se zde konají zajímavé přednášky na různá témata.

    Odpovědět
  2. Na tuto školu jsem přestoupil již v páté třídě a rozhodně nelituji. Za osm let se vyměnilo vedení školy a myslím, že škola jen pokvete. Vybavení tříd se pomalu zlepšuje, ale pořád to není ono a navíc, fasáda a celkový vnější vzhled školní budovy není nic extra. Až budou peníze, zapracoval bych na těchto věcech.

    Odpovědět