Gymnázium Soběslav

školaJméno: Gymnázium Soběslav

Adresa: tř. Dr. Edvarda Beneše 449/20, Soběslav – Soběslav II, 39201

Typ školy: Veřejná

Web: www.gym-so.cz

 

Gymnázium Soběslav se nachází v rekonstruované budově, k dispozici jsou žákům moderně vybavené učebny i odborné třídy. Studium pomůže studenty nachystat na budoucí přijímací zkoušky na vysokou školu a je vhodné pro všechny, kteří se nechtějí ještě profilovat a chtějí si prohloubit své všeobecné znalosti. To zahrnuje i znalost dvou cizích jazyků a komplexní znalost učiva matematiky.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 79-41-K/61 Gymnázium (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
2
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Soběslav“

 1. Gympl, na kterém je pod 300 studentů a tak většinu znáte. Učitelé jsou velmi vstřícní, je to škola „rodinného typu“. Škola je pro mě víceméně flákárna.

  Odpovědět
 2. Menší škola s přátelským prostředím, učitelé se žákům snaží vyjít maximálně vstříc. Opravdu nelituji, že jsem se sem přihlásila. Co se týče technického vybavení, v téměř každé třídě se nachází projektor, učebny jazyků jsou vybaveny interaktivní tabulí. Studenti mohou ocenit i wi-fi připojení. Líbil se mi bohatý kulturní život, škola pořádá na konci roku festival, mimojiné se konají filmové kluby atd. Naopak vytknu kvalitu stravy, ve zdejší školní jídelně opravdu není o co stát.

  Odpovědět
 3. Jedná se o jednu z nejlepších škol v regionu. Z důvodu menší velikosti mohou učitelé volit mnohem bližší a individuálnější přístup k žákům. Všichni učitelé na škole jsou vysokoškolsky vzdělaní, svým předmětům rozumí a dokáží je vysvětlit. Vybavenost školy se zlepšuje za pomoci EU a také díky spolupráci s ČEZ.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy