Gymnázium Soběslav

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Soběslav

Adresa: tř. Dr. Edvarda Beneše 449/20, Soběslav – Soběslav II, 39201

Typ školy: Veřejná

Web: www.gym-so.cz

 

Gymnázium Soběslav se nachází v rekonstruované budově, k dispozici jsou žákům moderně vybavené učebny i odborné třídy. Studium pomůže studenty nachystat na budoucí přijímací zkoušky na vysokou školu a je vhodné pro všechny, kteří se nechtějí ještě profilovat a chtějí si prohloubit své všeobecné znalosti. To zahrnuje i znalost dvou cizích jazyků a komplexní znalost učiva matematiky.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 79-41-K/61 Gymnázium (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let

Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
4
Vstřícnost školy
4
Stravování
5
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Gymnázium Soběslav“

 1. Mám takovej pocit, že recenze si tady psalo vedení školy samo. Jasně, vybavení ujde, až na fakt, že zapnout počítač zde trvá asi tak hodinu a když už, pomalu ani nefunguje, na fakt, že informatiku tu učí někdo, polovinu látky ani neumí vyslovit a zamrzl za vlády Karla čtvrtýho a taky na fakt, že většinu času se pracuje v LibreOffice, kterej je úplně na… No na víte co.

  Příjemný prostředí? Rodinná atmosféra? Až na to, že vůbec. Prosimvás, nejsme v ráji, ale na škole s nejhorší pověstí v kraji. To, že tady každej každýho zná, není klad ani náhodou.

  „Rozvrh je uzpůsoben spojům, aby se studenti dostali dobře domů.“ – Lépe řečeno „Budem spolíhat na to, že s rozvrhem se učitelé nějak popasujou a pustí studenty nějak rozumně domu“.

  Vážně chcete navštěvovat školu, která má za sebou průser s podporováním Putina? Nespoléhejte na to, že ta „opatření“, o kterých mluvil ředitel, byla nějak skvělá – prostě navštívil tři hodiny jistého učitele a prohlásil, že je vše „naprosto v pořádku“. Bez přehánění, bohužel.
  Individuálního přístupu a přátelského vycházení se tu člověk dočká leda tak ve snu. Bohužel, smutná pravda je ta, že učitelé by potřebovali menší osvětu. Dávat do písemek úplně jinou látku, než se probírala, poslouchat narážky se sexuálním podtextem, nechat si na sebe řvát jenom proto, že učitel si nemá kde ventilovat svoje osobní problémy, hroutit se z toho, že někteří vyučující zde snad zešíleli a musíte se učit nazpaměť nesmyslné definice z Wikipedie nebo vlastnosti třiceti druhů řas… To je něco, co je na týhle škole v naprostým pořádku. Jasně, jsou tu lidi, se kterýma se domluvíte, který vám něco opravdu předají, ale ani zdaleka to nevyvažuje ten zbytek.

  Narodit se podruhý, v životě už si tuhle školu nevyberu. A vám ostatním doporučuju to samý.

  Odpovědět
 2. Recenze smazána administrátorem webu, jelikož se opět 1 stejný uživatel (Svoby) vydával za více osob a uděloval škole kladná hodnocení.

  Odpovědět
 3. Recenze smazána administrátorem webu, jelikož se 1 uživatel (Svoby) vydával za více osob a uděloval škole kladná hodnocení.

  Odpovědět
 4. Jedná se o jednu z nejlepších škol v regionu. Z důvodu menší velikosti mohou učitelé volit mnohem bližší a individuálnější přístup k žákům. Všichni učitelé na škole jsou vysokoškolsky vzdělaní, svým předmětům rozumí a dokáží je vysvětlit. Vybavenost školy se zlepšuje za pomoci EU a také díky spolupráci s ČEZ.

  Odpovědět