Gymnázium Profesora Jana Patočky

školaJméno: Gymnázium Profesora Jana Patočky

Adresa: Jindřišská 966, 110 00  Praha

Typ školy: Veřejná

Web: www.gpjp.cz

 

 

Gymnázium připravuje žáky k dalšímu studiu na VŠ. Během studia je možné se zúčastnit výměnného pobytu v německém Bamberku, neboť se tam nachází partnerské gymnázium. A nechybí ani možnost výjezdu do Velké Británie, Irska, Franice a Španělska. Ve spolupráci s americkou školou Monterey se pořádá také poznávací zájezd do Kalifornie. Při výuce odborných předmětů škola spolupracuje s různými vysokými školami, například s Přírodovědeckou fakultou UK, Matematicko-fyzikální fakultou UK a Vysokou školou chemicko-technologickou.

 

Obory:

  • 79-41-K/41 Gymnázium (čtyřleté)
  • 79-41-K/81 Gymnázium (osmileté)

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

Kvalita výuky
7
Zázemí a vybavení
7
Vstřícnost školy
8
Stravování
6
Nálada a spolužáci
7
 yasr-loader

2 komentáře u „Gymnázium Profesora Jana Patočky“

  1. Na tomto gymnáziu studuji již druhý rok a jsem velmi spokojená. Poloha školy přímo v centru u zastávky Jindřišská je si myslím úplně ideální. Výuka je velmi dobře strukturovaná, profesoři se studentům věnují. Na škole je možnost si vybrat z více cizích jazyků a od třetího ročníku také z velké spousty volitelných seminářů. Jídelna ve škole bohužel přímo není, dá se ale docházet do vedlejší střední školy. Osobně jsem tam nikdy nechodila, jídla prý ale nejsou moc dobrá. Zaměstnanci školy jsou velmi vstřícní, pan školník vždy mile pozdraví a člověku to zlepší náladu. Na této škole mohou studenti studovat buď 4 a nebo 8 let.

    Odpovědět
  2. GPJP je kvalitní gymnázium, určitě doporučuji! Kvalitní výuka jazků, mateatiky, češtiny. Skvělá příprava na maturitu – vysoká úspěšnost!

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy