Gymnázium Postupická

školaJméno: Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150

Adresa: Postupická 3150, Praha 4, 141 00

Typ školy: Veřejná

Web: postupicka.cz

 

Gymnázium Postupická se nachází v dobré dopravní dostupnosti metra C Roztyly a je obklopena zelení a relaxačními prostorami školy. Vybavení hlavní budovy je moderní a nechybí ani sportovní zařízení včetně tělocvičny, posilovny a venkovního hříště. Odborné učebny či možnost stravování jsou samozřejmostí. Pro uchazeče škola nabízí přípravné kurzy z matematiky a Českého jazyka. Studentům se mohou účastnit výukového vodáckého kurz či psaní do školního časopisu S!NGL, kde se meze v kreativitě nekladou.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium (4leté studium)
 • 79-41-K/61 Gymnázium (6let studium)

 

Délka studia:

 • 4 roky
 • 6 let

 

Kvalita výuky
13
Zázemí a vybavení
10
Vstřícnost školy
13
Stravování
12
Nálada a spolužáci
13
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Postupická“

 1. Dobrý den, přístup gymnázia během pandemie mě velice zklamal, o paní učitelce matematiky ani nemluvím. Nejdříve dítě potrápí a potom pár dní před začátkem školního roku vyhodí. Určitě nedoporučuji.

  Odpovědět
 2. Gymnázium Postupická mi dala docela málo. Podle mě je to ztráta času. Vědomosti mám stejné jako při opuštění základní školy,,, Nevím jestli je to mnou, ale skoro celá naše třída má stejné problémy…. Jak se dostat na vysokou školu ??? Učit, učit, učit… Jiní studenti z jiných škol, alespoň slyšeli o informacích, které se my musíme učit, protože nemáme ani tušení co znamenají…. Jediné co si myslím, že umíme je český jazyk, hlavně literaturu, jen díky profesorce Theinerové, díky!
  Velice se mi líbí přístup ředitele, který se snaží zastávat studentů a vycházet jím vstříc.
  Špatná jídelna… malé porce jak pro prvňáčky, bez přídavků a drahé….. Jinak je to jídlo docela dobré 🙂
  Dávám 6 bodů, protože to není tak zlé, ale své děti bych tady studovat nenechal.!

  Odpovědět
  • Dobrý den, respektuji Váš názor, ale nesouhlasím. Úspěšnost při přijímacím řízení na VŠ je skoro stoprocentní a myslím, že to není jen tím, že žáci, kteří se ve škole podle Vás nic nenaučí, dřou doma. Jak znám své kolegy, většina vynakládá na přípravu i výuku spostu energie, snaží se pracovat alternativně; ostatně škola nabízí celou řadu aktivit i mimo vyučování (třeba Projektové fórum)…Můžete zmínit alespoň pár informací, které jste se měl dozvědět a nedozvěděl?Kolegyně Theinerová nicméně určitě bude mít z Vaší pochvaly radost 🙂

Vložit vlastní recenzi školy